My Neighbor Alice Coin Kripto Piyasasındaki Ani Yükselişi Ile Dikkat Çekiyor! Alice Coin Nedir? | Kredi Hizmeti
 • ALTIN (TL/GR)
  1.167,79
  % 0,13
 • AMERIKAN DOLARI
  18,8136
  % 0,02
 • € EURO
  20,4497
  % -0,24
 • £ POUND
  23,3262
  % -0,18
 • BITCOIN/TL
  436131,198
  % 0,50
 • RIPPLE/TL
  7.77
  % 0,30
 • ETHEREUM/TL
  30201
  % 0,20
 • BIST 100
  %
Developer Mode on

My Neighbor Alice Coin Kripto Piyasasındaki Ani Yükselişi ile Dikkat Çekiyor! Alice Coin Nedir?

My Neighbor Alice Coin Kripto Piyasasındaki Ani Yükselişi ile Dikkat Çekiyor! Alice Coin Nedir?

Alice coin ile tanışan kripto piyasası bu coinin ani yükselişi ile şaşkınlığa uğramış durumda. Binance tarafından listelenen kripto paranın açılış parası 0.10 dolar olarak belirlenmişti. Bu fiyat saniyeler içerisinde 60 dolara fırladı ve tüm yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Binance borsasında listelenen My Neighbor Alice dijital parası, halka ilke satıldığında 0.125 USD fiyattan alıcı buldu. Coine olan yoğun ilginin ardından değeri 200 kat arttı ve yatırımcılarına büyük paralar kazandırdı. Alice Coin bu yazının yazıldığı şu anlarda 29,63 USD fiyatından satılıyor. Alice coin geleceği

Bu kripto paranın bu kadar büyük yükselmesinin ardından yatırımcılar coin hakkında detaylı bir araştırma yapmaya başladı. Bizde bu yazımızda sizlere Alice Coin nedir? Alice Token nedir? My Neighbor Alice ne demek gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

My Neighbor Alice Coin Nedir?

alice coin nedir

My Neighbor Alice aslında bir oyun mantığında ilerleyen ve bu oyunu oynayanların sanal adalar satın aldığı bir platformdur. Oyunu oynayan kişiler kendi karakterini oluşturarak yeni eşyalar toplayabilir, adasında inşaat yapabilir ve diğer oyuncularla iletişim kurabilir. Çevrimiçi bir oyun olan My Neighbor Alice sayesinde geniş bir arkadaş kitlesine sahip olabilirsiniz.

Oyuncular, oyun içi satın almalar gerçekleştirebilmek için bazı görevleri yerine getiriyor ve Token topluyor. Nonfungible token (NFT) olarak adlandıran bu token normal oyuncuların kullandığı bir tokendir. Satın alma ve takas yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Oyun içinde yardımcı bir Token olarak işlem gören NFT ile aşağıdaki işlemler yapılabilmektedir;

 • Oyunun içinde ve Alice’nin satın alma pazarında bulunan eşyaları ve farklı karakter görünümlerini almak için kullanılmaktadır. Aldığınız özellikler sayesinde oyun karakterinize farklı özellikler yükleyebilirsiniz.
 • NFT token sayesinde yönetim konusunda söz hakkı sahibi olabilirsiniz. Bazı önerilerde bulunabilirsiniz.
 • Oyunda ada ve eşya satışı yaparak elde ettiğiniz gelirleri Stake yaparak Alice coin elde edebilirsiniz.
 • Oyuna daha fazla oyuncu çekmek için tasarlanan bir özellik vardır. Bu özelliğe göre bazı görevler sizleri karşılayacaktır. Görevleri yerine getirerek Alice Token kazanabilirsiniz.

Alice Coin Nasıl Alınır?

alice coin nedir

My Neighbor oyunu ile tanıdığımız Alice Token, Binance borsası ile listelerdeki yerini aldı. Bu coine sahip olmak isteyen yatırımcılar Binance hesabı varsa kolaylıkla listelerden alım satım yapabilirler. Eğer Binance borsasında bir hesabınız yok ise hemen üyelik formunu doldurarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin nedir gibi konularda bilgi sahibi olmak için ilgili yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ