USD32,35
EURO34,46
JPY0,212600
RUB0,346100
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.452,20
BTC67.669,82

Modern Sürücü Kursu Nerededir?

modern-surucu-kursu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modern sürücü kursu nerededir? Ehliyet almak isteyenler için en önemli konulardan biri de sürücü kursu seçimidir. Sürücü kursu seçimi hem ehliyet sınavına hazırlanmak hem de trafikte güvenli sürüş becerisi kazanmak açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle sürücü kursu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.  

Bu kriterler arasında eğitim kalitesi, fiyat, konum, araçlar, öğretmenler, sınav başarı oranı gibi faktörler yer alıyor. Modern Sürücü Kursu Isparta’nın en eski ve en başarılı sürücü kurslarından biridir. Kurs hem teorik hem de pratik eğitimde yüksek standartlara sahiptir. Öğrencilerine kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. 

Isparta Ehliyet Kursu Fiyatları 2023 

Isparta’da ehliyet kursu fiyatları kursun verdiği hizmete, eğitim süresine, araç türü ve sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Modern Sürücü Kursu, Isparta’da ehliyet kursu fiyatları konusunda öğrencilerine en uygun seçenekleri sunmaktadır. 

Ehliyet sınıfına göre değişen fiyatların yanı sıra Modern Sürücü Kursu öğrencilerine erken kayıt indirimi, öğrenci indirimi, grup indirimi ve taksit imkanı gibi avantajlar da sunmaktadır. Modern Sürücü Kursu güncel fiyat listesini öğrenmek için kursla iletişime geçebilirsiniz. 

modern-surucu-kursu
Modern Sürücü Kursu

Modern Sürücü Kursu Sınav Soruları Nedir?

Modern Sürücü Kursu, öğrencilerini ehliyet sınavına en iyi şekilde hazırlamak için sınav soruları üzerinde titiz bir çalışma yürütmektedir. Modern Sürücü Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan resmi sınav sorularını öğrencilerine sunmanın yanı sıra hazırladığı deneme sınavları ile de öğrencilerinin bilgilerini pekiştirmelerine yardımcı oluyor. 

Modern Sürücü Kursu, sınav sorularını hem yazılı hem de online olarak öğrencilerine ulaştırıyor. Sınav sorularına ulaşmak için kursun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Isparta Sürücü Kursları Fiyatları Ne Seviyede?

Isparta’da sürücü kursu fiyatları kursun verdiği hizmete, eğitimin süresine, aracın türüne ve sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Isparta’daki sürücü kurslarının fiyatlarını karşılaştırmak isteyenler için bazı popüler sürücü kurslarının fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir: 

Görüldüğü gibi Modern Sürücü Kursu, Isparta’da sürücü kursu fiyatları konusunda en uygun seçeneklerden biri. Ayrıca kursun sunduğu indirim ve taksit imkanları da göz önünde bulundurulduğunda fiyat-performans açısından en iyi sürücü kursunun Modern Sürücü Kursu olduğu söylenebilir. 

Fakat fiyatların güncelliği konusunda mutlaka sürücü kursunun kendisiyle iletişime geçmek gerekir. 

modern-surucu-kursu

Sürücü Kursu Isparta Seçenekleri 

Isparta, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Isparta doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, el sanatları ve gül üretimi ile ünlüdür. Isparta aynı zamanda bir üniversite kenti olması nedeniyle genç ve dinamik bir nüfusa sahiptir. Isparta’da yaşayan veya okuyan kişiler ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için ehliyet alma eğilimindedirler. 

Bu nedenle Isparta’da sürücü kursu sektörü oldukça gelişmiştir. Isparta’da birçok sürücü kursu bulunmaktadır. Ancak bunlar arasından en iyisini seçmek için yukarıda belirtilen kriterlere dikkat etmek gerekmektedir. 

Hedef Sürücü Kursu Isparta Şubesi

Hedef Sürücü Kursu Isparta’nın en eski ve en deneyimli sürücü kurslarından biridir. Hedef Sürücü Kursu 1985 yılından beri Isparta’da sürücü eğitimi vermektedir. Kurs, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple öğrencilerine hizmet vermektedir.  

Kurs, öğrencilerinin ehliyet sınavında başarılı olmaları için kaliteli ve etkili bir eğitim programı sunmaktadır. Hedef Sürücü Kursu, son model ve bakımlı araçlarla öğrencilerine uygulamalı eğitim vermektedir. Öğrencilerine ehliyet almaları için uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. 

modern-surucu-kursu

Isparta Kampüs Sürücü Kursu Nedir?

Isparta Kampüs Sürücü Kursu, Isparta’nın en yeni ve en modern sürücü kurslarından biridir. Isparta Kampüs Sürücü Kursu 2021 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede Isparta’nın en çok tercih edilen sürücü kurslarından biri haline gelmiştir. Kampüs Sürücü Kursu öğrencilerine yenilikçi, teknolojik ve kaliteli bir eğitim sunmaktadır. 

Isparta Kampüs Sürücü Kursu, öğrencilerinin ehliyet sınavında başarılı olabilmeleri için interaktif ve eğlenceli bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Öğrencilerine son teknoloji ve konforlu araçlarla uygulamalı eğitim vermektedir. Kurs, uygun fiyatları ve esnek ödeme seçenekleri ile öğrencilerinin ehliyet almalarını kolaylaştırmaktadır. 

Isparta’da sürücü kursu seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler, ve Isparta’daki sürücü kurslarının fiyatlarının karşılaştırabileceğiniz bir tablo yukarıda yer almaktadır. Isparta’da sürücü kursu arayanlar için Modern Sürücü Kursu en iyi seçeneklerden biridir. 

Sıkça Sorulan Sorular 

Aşağıdaki başlıklarda Modern Sürücü Kursu konusu ile ilişkili sıkça sorulan bazı sorulara yer verilmiştir: 

1 – Modern Sürücü Kursu Nerededir? 

Kurs, Isparta’da hizmet vermektedir. 

2 – 2023 ehliyet fiyatları ne kadar oldu? 

Açıklanan yeni zam oranına göre 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları 2023 Ücret Tablosunda A ve B1 sınıfı ehliyet kurs ücreti 7 bin 48 TL oldu. Teorik ders saat ücreti 50 TL, kurs ücreti 1700 TL ve özel sürücü kursu saat ücreti 382 TL, kurs ücreti ise 5 bin 384 TL oldu. 

modern-surucu-kursu

3 – Sürücü kursu fiyatları ne kadar? 

Yukarıdaki tabloda ortalama fiyatlara değinilmiştir. 

4 – Sürücü kursu kaç ayda biter? 

Ehliyet verme süresi başlangıçtan itibaren 45 gün olarak ifade edilebilir. Kursta teorik ders alma süresi ise 15 gündür. Teorik dersler tamamlandıktan sonra bir ay boyunca sürüş eğitimine katılmanız gerekmektedir. 

5 – 2023 B sınıfı ehliyet Ücreti ne kadar? 

B sınıfı sürücü belgesi için 2.489,90 TL harç, 624 TL değerli kağıt bedeli ve 145 TL vakıf payı olmak üzere toplam 3.258,9 TL ödenmesi gerekmektedir. Diğer tüm sınıflar için ehliyet ücreti aynıdır. 

6 – Kaç tane Direksiyon Sınavı Hakkı Var? 

Teorik sınavda başarısız olduktan sonra 3 kez daha girebilirsiniz. Sürüş sınavında başarısız olduktan sonra 3 kez daha girebilirsiniz. Eğer 4 haktan da başarısız olursanız, 4 hak daha açılır ve 14 sürüş dersi ücreti ödersiniz. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!