USD32,75
EURO35,49
JPY0,204300
RUB0,373200
GBP41,99
EURO/USD1,08
BIST10.864,08
GR. ALTIN2.489,96
BTC57.461,76

2 Farklı Yolla TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

teb-kredi-karti-basvurusu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEB kredi kartı başvurusu günümüz koşullarında her alanda kullanılan kredi kartını TEB yani Türk Ekonomi Bankasından tercih edecek kişilerin ilgi odağıdır. Kredi kartı kullanımı artık daha da yaygınlaşmış olmakla birlikte bankalar da kredi kartı açısından oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır.

TEB kredi kartı başvurusu için izlenebilecek yollar birden fazladır. Şube veya mobil bankacılık üzerinden kredi kartı, kredi veya banka kartı başvurusu yapılabilmektedir. Kredi kartı kullanmak göz korkutsa bile özel avantajlar, ödeme fırsatları, faiz oranları konuşulduğunda size özel çözümler sunulabilmektedir.

Şubeye Giderek TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvurusu seçenekleri arasında ilk yol olarak izlenebilecek bir yoldur. Burada ilk adım size en yakın TEB banka şubesine gitmektir. Daha sonra ilgili ve yetkili kişiyle görüşülmelidir. Size uygun kredi kartı limiti, kredi kartı borcu yapılandırma imkanları ile ödeme zamanı görüşülmelidir.

teb-kredi-karti-basvurusu
TEB Kredi Kartı Başvurusu

Bu adımlar da tamamlandıktan sonra banka personeli size bazı evraklar imzalatacaktır. Bu belgeler imzalandıktan sonra TEB kredi kartı başvurusu işleme alınacaktır. Kredi kartı başvurusu genellikle 1- 2 gün içinde en fazla 1 hafta içinde sonuçlanmaktadır. TEB kredi kartı onaylandıktan sonra ise kartın teslimi ortalama 7 gündür.

Mobil Uygulama CEPTETEB ile Kredi Kartı Başvurusu Yapılır Mı?

Bankaların şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil bankacılık uygulamaları üzerinden çoğu işlemi halletmeye imkan sunmaları büyük oranda kurtarıcıdır. Şubeye gidemeyen kişiler TEB kredi kartı başvurusu dahil, TEB banka kartı başvurusu veya TEB kredi başvurularını CEPTETEB mobil uygulamasından yapabilmektedir.

teb-kredi-karti-basvurusuCEPTETEB üzerinden kredi kartı başvurusu için ilk olarak CEPTETEB uygulamasına girilmelidir. Daha sonra ana menüde yer alan ‘başvurular’ bölümüne girilmelidir. Burada hesap aç, yatırım hesabı aç, KMH başvurusu, kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu seçenekleri bulunmaktadır.

teb-kredi-karti-basvurusu‘Kredi Kartı Başvurusu’ seçeneğine tıklandıktan sonra, başvurulmak istenen kredi kartı türü seçilmelidir. Daha sonra kişisel bilgiler ve adres bilgisi girilmelidir. Kredi kartı ekstre tarihi, ödeme tercihleri, kart türü, limit artışı, internet alışverişleri durumlarını kapsayan kart tercihleri doldurulduktan sonra başvuru tamamlanmaktadır.

SMS ile TEB Kredi Kartı Başvurusu İmkanı Var Mı?

SMS ile TEB bankasından kredi başvurusu yapılabilse de henüz kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır. Kredi başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 4466’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Başvuru SMS ile yapılsa bile şayet  kredi isteği onaylanırsa diğer işlemler için banka şubesine gitmek zorunludur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!