USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

Çorapik İle Ucuz Çorap Al Duru’ya Nefes Ol!

çorapik2020
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çorap al! Duru’ya nefes ol! Eğer sende SMA hastası bebeklerimizden sadece biri olan Duru’ya nefes olmak istiyorsan, Çorapik’ in hepsi birbirinden sevimli çoraplarından alarak destek olabilirsin. Çorapik çoraplarının kanatsız melekleri Şule ve Duygu, etraflarında olup bitenlere daha fazla kayıtsız kalamayıp, sattıkları çoraplardan gelen gelirin %50 sini; sokak hayvanları, ihtiyaç sahibi köy okullarındaki çocuklarımıza, kimi zaman bot, kimi zaman mont, kimi zaman ise oyuncak olarak bağışlıyor. Son zamanlarda ise tüm gelirini SMA hastası melek çocuğumuz Duru’ya bağışlayandan mutlaka çorap al!

Duru’nun son 800 gramı kaldı ve annesi onu çoğu zaman geceleri aç karnına uyutmak zorunda kalıyor. Gelin Duru’ya nefes olalım. Annenin yüreğine bir nebze su serpelim. Her ikisine de rahat nefes almaları için birlik olalım.

çorapik2020

Sizler de eğer çorap almak ve küçük de olsa yardımda bulunmak isterseniz, Çorapik2020 adıyla Çorapik İnstagram sayfasından takip edip, alışveriş yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Çorapik Trendyol sayfasından da alışveriş yaparak desteklerinizi sağlayabilirsiniz.

Çorap Nedir?

Kimisi için ihtiyaç, kimisi için zevk, kimisi için ise tarz olan çoraplar, hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır.  Özel günler için ayrı, işe giderken ayrı, okula giderken ayrı, arkadaşlarının evine giderken ayrı… Bir sürü, çeşit çeşit çoraplar hayatımızda her zaman yer edinmekte. Eskiden bayramlarda ve özel günlerde büyükler küçüklere çorap hediye ederdi. Bunu neden bizler de devam ettirmeyelim ki? Şimdilerde ise; gençler arasında çok yaygın olan bir çorap modası dikkat çekmekte. İşte tam da bu noktada Çorapik sizin için harika tasarımlarla karşınıza çıkmakta. Haydi sen de Çorapik’ ten çorap al, Duru’ ya nefes ol !

Tasarım Çoraplar

çorapik2020

Çorap almak son zamanlarda ihtiyaçtan ziyade bir zevk haline geldi. İnsanlar, özellikle de gençler, rengarenk ve desen desen çoraplarla sokakları tüm enerjileri ile adeta canlandırmaktalar. Her biri özel ve özenli tasarımlar olan bu çoraplar, çoğunlukla unisex; yani her iki cinse de hitap etmektedir. Çorapik İnstagram ve Çorapik Trendyol sayfalarından, kendiniz ve sevdikleriniz için birbirinden eğlenceli çoraplar satın alarak siz de SMA hastası bebeğimiz Duru’ ya nefes olmak istemez misin?

Renkli Çorap Kadın

Eskiden sadece bebeklik, çocukluk ve okul çağında giyebileceğimizi düşündüğümüz renkli çoraplar, artık günümüzde her yerde ve her zaman tercih edilmekte. Eskiden aykırı bir renk giydiğinde herkesin dönüp bakar diye giymeye korktuğunuz renkler ve desenler, artık çorap çekmecelerinizin vazgeçilmezi. Kadınlar için her zaman vazgeçilmez olan renkli çoraplar, artık bir iyilik sebebi. Çorapik İntagram sayfası olan Çorapik2020’yi takip edin ve enerjinize enerji katın.

çorapik2020

Renkli Çorap Erkek

Fazla değil, bundan sadece birkaç yıl öncesine kadar erkeklerin renkli çorap giymesi çok alışılmış bir durum değildi. Ama artık herkes rengarenk ve cıvıl cıvıl çorapları, tereddüt etmeden giyebilmekte. Özgürlüğün tanımı yapılmak istense, bir çorap sever herhalde Çorapik çorapları tarif eder. O kadar güzel bir amaç uğruna aldığı çorabı giyerken kim gönlünü rahat hissetmez ki? Çorapik Trendyol sayfasından birbirinden güzel çorapları inceleyerek, kendinize, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve çocuklara harika çoraplar satın alabilirsiniz.

Çorap-Ucuz

Bazı insanların tabiri caizse çorap alma hastalığı vardır. Bu insanların çekmeceleri binlerce çeşit çorapla doludur. Ucuza çorap almak bu insanlar için biçilmiş kaftandır. Mutsuz anlarında bu tür insanlara çorap al ve tüm enerjisini geri getir. Çorapik çoraplarından alarak hem kendinizi mutlu edebilir, hem de SMA hastası kuzumuz Duru’ ya nefes olabilirsiniz. Çorapik2020 adı ile Çorapik İnsatgram sayfasını takip ederek; sokak hayvanları, ihtiyaç sahipleri, köy okulları ve SMA hastası bebeklerimize umut olabilirsiniz. Çorapik Trendyol sayfasından da aynı şekilde sevdiklerin ve kendin için güzel çorap al ve mutlu ol.

çorapik2020

Çorap al ve mucizelere tanık ol. Çorapik ile ucuz çorap alarak tahmin edemeyeceğiniz kadar çok kişiyi mutlu edeceksiniz. Buna değmez mi? Başta SMA hastası kızımı Duru ve özverili annesine, sonra sokak hayvanları, ihtiyaç sahipleri, köy okullarına, daha sonra çorabı hediye ettiğin kişiye, çorabı satın aldığın kişiye, çorabı tedarik eden, üreten, emeği geçen işçiye, çorabın malzemelerini satan, malzemeleri üreten herkse kadar bir iyiliğin dokunsun istemez misin?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!