USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.503,14

2022’de En Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Banka Hangisidir?

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-banka
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En yüksek limitli kredi kartı veren banka, kredi kartı alacak veya kart limitinden memnun olmayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Günümüzde kart kullanımı bir hayli yaygınlaşmışken kişilerin en yüksek limitli kredi kartı veren banka araştırması da oldukça normaldir.

En Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Banka Listesinde Hangi Bankalar Var?

Kredi kartları kullanım açısından bakıldığında kolaylık sağlamaktadır. Kredi kartı dönem borcu ise 30 günlük hesap borç ve alacak tutarını kapsamaktadır. Bu borçlar tek çekim harcamaları, taksitli alışverişleri, faizleri ve masrafları içermektedir. Ek olarak varsa önceki dönemden kalmış olan borçlar da yer alabilmektedir.

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-banka
En Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Banka

En yüksek limitli kredi kartı veren banka ise bu noktada kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmete sunulmuştur. Taksitli nakit avans, kredi kartı borcu ödeme kolaylığı, kredi kartı asgari tutar ödeme kolaylığı, gecikme faizi düşük olan ve limiti yüksek kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır.

Bankalar arasından en yüksek limitli kredi kartı veren banka kısaca şunlardır:

 • Akbank
 • Enpara
 • QNB Finansbank
 • TEB
 • Yapı Kredi
 • Garanti Bankası
 • Odeabank
 • İş Bankası
 • ING
 • Şekerbank

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Kaçtır?

Yüksek limitli kredi kartını Garanti Bankası’ndan tercih edecek kişiler için çeşitli seçenekler vardır. Harcadıkça kazandıran özellikte kartlar, uygun limitli kredi kartları, gençler için kredi kartı ve daha bir sürü özellikteki kredi kartları müşterilere sunulmaktadır.

Garanti Bankası kredi kartlarında limiti müşterilerine göre belirlemektedir. Bu doğrultuda kredi kartı limitini müşteri belirlemekte olup, limit artışı veya azaltışı yapabilmektedir. Ödeme ve kullanma kapasitesine göre 4.000 TL limitli kredi kartına sahip olunabileceği gibi 200.000 TL limitli kredi kartına da sahip olunabilir.

DenizBank Yüksek Limitli Kredi Kartı Limiti Nedir?

DenizBank da müşteri tipine göre en yüksek limitli kredi kartı veren banka listesinde yer alabilmektedir. Bireysel müşteriler ve kurumsal müşteriler için ayrı kartlar ve ayrı fırsatlar sunmaktadır.

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-bankaBireysel bankacılık ve müşteriler için sanal kartlar, gold kartlar, platinum, black, emekli bonus ve taraftar kartları olmak üzere daha birçok kredi kartı çeşitleri sunulmaktadır. Bu kartlar için de ayrı ayrı avantajlar bulunmaktadır. Ödeme kolaylığı sunmakla birlikte limiti yine kullanıcı belirlemektedir.

Akbank En Yüksek Limitli Kredi Kartı Hangisi?

En yüksek limitli kredi kartı veren banka arasından Akbank ise alışveriş, seyahat ve bu gibi farklı alanlarda daha avantajlı olan kartları müşterilerine sunmuştur. Axess, Wings ve Free olarak bol avantajlı kredi kartları bulunmaktadır. Bu üç kredi kartı farklı alanlar için cazip fırsatlar ve olanaklar sunmaktadır.

Axess kart alışverişlerde puan kazandırmakta olup Axess Visa ve Master kart olarak ayrılmıştır. Limit yine aynı şekilde istek ve ihtiyaca göre belirlenmektedir. Wings kart ise alışveriş harcamaları sonucunda mil kazandırıp bu millerle seyahat fırsatı sunmaktadır. Free kredi kartında ise aylık kart ücreti bulunmamaktadır.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

En yüksek limitli kredi kartı veren banka, istek ve duruma göre limit yükseltmesi yapmaktadır. Bu sebeple yüksek limitli bir kredi kartı almak için istenen bazı belge ve durumlar vardır. Banka şubeleri, bankaların internet şubeleri veya mobil bankacılıkları üzerinden başvuru yapılabilir.

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-bankaEn yüksek limitli kredi kartı veren banka arasından internet şubesi veya mobil bankacılıktan başvuru için izlenecek adımlar sırasıyla şöyledir:

 • Kredi kartı alınmak istenen banka belirlenmelidir.
 • İlgili bankanın kredi kartı başvurusu için açtığı alana girilmelidir.
 • Kart özellikleri, kart limiti gibi kart seçenekleri oluşturulmalıdır.
 • Daha sonra istenilen bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde belirtilerek başvuruda bulunulabilir.

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-banka

Kolay kredi kartı veren banka, kredi kartı başvurusu yaparken genellikle belge istememektedir. Sistemsel olarak kişi gelirinin hesaplanamadığı veya tespit edilemediği durumlar var olduğunda şu belgeler istenilebilir:

 • Ücretli çalışan kişilerden maaş bordrosu ya da e- Devlet SGK döküm belgesi,
 • Serbest meslekle uğraşan kişilerden gelir vergisi levhası,
 • Emeklilerden ise emekli maaşını gösteren belge.

10.000 – 20.000 TL Limitli Kredi Kartı Alınabilir Mi?

Kredi kartı limitleri belirlenebilen yapıda olduğu için limiti 10.000- 20.000 bandında değişen kredi kartları alınabilir. Müşteri alt limitini isteğe göre belirleyebilmektedir. Halihazırda bir kredi kartına sahipseniz kredi kartı limitinizi banka personeli, banka web sitesi veya SMS yoluyla arttırabilirsiniz.

En Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Banka 1 Milyon Limitli Kart Verir Mi?

en-yuksek-limitli-kredi-karti-veren-banka

Büyük tutarlar için bankacılık sektöründe genellikle limitsiz olarak adlandırılan kredi kartı türleri bulunmaktadır. Bu kartların herhangi bir sınırlandırıcı tutarı olmamaktadır bu sebeple istenilirse limitsiz kredi kartından 100 TL istenilirse de 250.000 TL harcama yapılabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
1
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!