USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

Ödeme Seçenekleriyle Exxen Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

exxen-mobil-odeme-nasil-yapilir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Exxen mobil ödeme nasıl yapılır, Exxen platformunu kullanan kişilerin bir diğer alternatifidir. Operatörlerin kullanıcılarına yönelik geliştirdiği ve onlara imkan sağladığı bazı yenilikler vardır. Bu imkanlardan birisi de üyelik gerektiren platformların ücreti hat üzerinden tahsil edilmesidir.

Bu yazıda Exxen mobil ödeme nasıl yapılır, Exxen üyelik ücreti banka kartıyla nasıl ödenir gibi daha birçok bilgilendirici içerikler mevcuttur. Bu bilgiler için yazının devamını okumalısınız.

Exxen Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Ödeme yöntemlerinden birisi Exxen mobil ödeme nasıl yapılır oluyor. Bu yöntemde Exxen abonelik bedeli kullanıcının bağlı olduğu ve kullandığı operatör şirketi tarafından mobil ödeme hizmeti aracılığı ile mobil olarak tahsil edilir.

Kullanıcı faturalı hattının veya faturasız hattının bulunduğu şirkete göndereceği SMS ile Exxen abonelik başvurusunu yapabilir. Şirket tarafından gelecek olan aktivasyon kodu ile abonelik altive edilip, kullanıma başlanabilir.

exxen-mobil-odeme-nasil-yapilirFaturalı olmayan hatta sahip kullanıcılarda Exxen hizmet bedeli ilgili hatta öncesinde yatırılmış olan tutarda tahsil edilir. Kullanıcının faturalı olmayan hattında hizmet bedeline denk bakiye mevcut değilse Exxen aboneliği otomatik olarak durdurulur.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi operatörlerin belli dönemlerde Exxen’e yönelik kampanyaları bulunuyor. Bu kampanya tarihleri arasında yollanacak SMS ile Exxen ödemesi yapılabilir. Kampanya zamanları takip edilip, bu fırsattan yararlanılabilir.

Exxen Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? Ödeme Yapılamama Problemi Nedir?

exxen-mobil-odeme-nasil-yapilir
Exxen Mobil Ödeme Nasıl Yapılır

Exxen mobil ödeme nasıl yapılır dışında ödeme yapılamama sorunları da ağırlıklı olarak yaşanabilen durumlardandır. Ödeme yapılamadığı takdirde üyelik iptali, hizmetten yararlanamama gibi olaylar yaşanmaktadır. Ödeme yapılamama durumlarında kontrol edilmesi gereken bazı durumlar bulunur. Bunlar:

  • Banka veya kredi kartı ile ödeme yapılıyorsa hesap bakiyesi,
  • Kampanya kapsamındaki mobil ödeme yönteminde kampanya tarihi,

Bilinen problemler bunlar olmakla birlikte tamamen yazılımsal veya bankadan kaynaklanan problemler de bulunmaktadır. Yetkili kişilerle görüşülüp sorun kısa zamanda çözülebilir.

Banka Kartı ile Exxen Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Ödeme yöntemlerinden en çok kullanılanı banka kartı ödemesidir. Spotify banka kartıyla ödeme gibi Exxen platformu için de banka kartı ödemesinden bahsedilebilir. Exxen mobil ödeme nasıl yapılır seçeneğinden sonra banka kartıyla ödeme yapmak da oldukça basittir.

Ödeme alınacak banka kartı internet alışverişlerine açık ise Exxen’de abonelik oluştururken kart bilgileri ilgili alana girilmelidir. Bu bilgiler girildikten sonra ödeme alınır ve kullanıma başlanır. Bir sonraki aylarda üyelik devam ediyorsa ücret tahsilatı yeniden girilen kart üzerinden yapılır.

Exxen Üyelik Paketleri Nedir? Nelerden Oluşur?

exxen-mobil-odeme-nasil-yapilirExxen üyelik paketleri oldukça renkli olup, kişilerin ilgi alanlarını kapsayacak şekilde oluşturulan paketler de bulunur. Reklamlı, reklamsız paket, aylık ve yıllık başta olmak üzere paketler vardır. Bunlara ek olarak sezonluk paketler de mevcuttur. Bu paketlerin içeriği değişebilir durumdadır.

Exxen Spor Üyeliği Ne Amaca Hizmet Etmektedir?

Üyelik paketlerinden birisi olan Exxen Spor üyeliği paketi ağırlıklı olarak futbol, voleybol veya basketbol maçları gibi spor programlarına hitap etmektedir.

Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi gibi ligler izlenip, takip edilebilir. Bu maçlar televizyon kanallarında gösterilmeyen türden bir maç ise Exxen spor üyeliği sayesinde kolayca izlenebilir.

Exxen Üyelik Yenileme İşlemi Nasıl Halledilir?

Exxen mobil ödeme nasıl yapılır veya banka kartı ile Exxen ödemesi kapsamında merak edilen bir diğer sorudur. Exxen üyelik yenilemesi Exxen uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Exxen uygulamasına girerek aylık yenilenen abonelik seçeneğine tıklanmalıdır. Bu adımdan sonra abonelik tek seferde aylık olarak yenilenecektir.

exxen-mobil-odeme-nasil-yapilirExxen aboneliği yenilme ise üyelik yenilemeden biraz farklıdır. Abonelik yenilemek için Exxen platformunun internet sitesine girilmelidir. Daha sonra giriş yapılıp abonelik bilgilerim alanına tıklanmalıdır. Bu alanda kart bilgileri güncellenerek abonelik yeniden başlatılır.

Exxen Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

Exxen mobil ödeme nasıl yapılır, Exxen paketleri neler gibi Exxen’e nasıl üye olunur da sıkça sorulan sorular arasındadır. İlk olarak ücretsiz deneme fırsatı sunulmasıyla birlikte Exxen üyeliği oldukça basit adımlarla oluşturulabilir.

  • İlk olarak Exxen’in internet sitesine girilmelidir.
  • Daha sonrasında e- posta adresi, isim, soy isim ilgili alana girilmelidir.

Bu adımlardan sonra 7 günlük ücretsiz deneme hakkı kazanılmaktadır. 7 gün sonunda kullanıma devam edip etmeme tamamen size kalmıştır. Kullanıma devam etmek istiyorsanız ilgilendiğiniz üyelik paketini belirlemelisiniz. Daha sonrasında ise mobil ödeme yöntemi belirleyerek kullanıma devam edebilirsiniz.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!