USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

Faizsiz Araba Almak İçin Birarabam Kampanyalarını Kaçırmayın

faizsiz-araba-almak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanlar; güzel bir araba satın almak adına arayışlara girerler. Takdir edersiniz ki, ekonomik şartlar; insanları peşin araç satın almaktan alıkoyar. Farklı finansman arayışına giren insanların önüne kredi seçeneği çıkar. Bilhassa birçok kişinin bugüne kadar taşıt kredisi sayesinde araç sahibi olduğunun altını çizmeliyiz. Ancak, taşıt kredisinin avantajları kadar dezavantajları da vardır.

Taşıt kredisi; satın alınması planlanan aracın tamamı için verilmez. Tüketicinin peşinat tutarına sahip olması şarttır. Bunun yanı sıra, peşinata ek olarak nakit paraya da ihtiyaç duyulur. Bilhassa aracın banka tarafından ipotek edildiği hallerde ortaya farklı masrafların çıkmasına da rastlanır. Bankalar; araç teslimi sırasında aracın bedelinin en az yüzde 50’si, en çok ise yüzde 70’i için kredi verirler. Otomotiv firmalarının kendi finansmanları buna dahil değildir. Tüketiciler; kredi ödemeleri bitmeden araçlarının üzerindeki ipoteği kaldıramazlar. Bir başka deyişle, tüketici; aracını satmak istese dahi kredi ödemeleri bitmeden bunu yapabilmesi mümkün değildir. Buna ek olarak, tüketiciler; taşıt kredisi kullandıkları takdirde faizli bir işlem gerçekleştirmiş olurlar. Bu durum; faiz hassasiyeti olanlar için bir dezavantajdır. Yine de faizsiz araba alma imkanının olduğundan bahsetmek gerekir.

Faizsiz Araba Almak Mümkün Müdür?

faizsiz-araba-almak
Faizsiz Araba Alma

İnsanlar; yeni bir araba almak veya hali hazırdaki araçlarını değiştirmek isterler. Bunu yapabilmek adına maddi yardıma ihtiyaçları vardır. Araba sahibi olmanın tek yolu; faiz ödemeli taşıt kredisi değildir. Bilhassa son yıllarda peşinat dahi ödemeden araba sahibi olmayı mümkün kılan kampanyalara sıklıkla rastlanır. Örneğin, Birarabam; faizsiz araç finansmanı arayışında olanlar için en uygun seçenektir.

Birarabam’a dahil olmak isteyenler; her şeyden önce, nasıl bir arabaya sahip olmak istediklerine karar vermelidirler. Arabalar hakkında araştırma yapmaları şarttır. Bilhassa beğendikleri araçları kıyaslamaları gerekir. Hem özelliklerini hem de fiyatını beğendikleri bir aracı satın alarak hayallerine erişmiş olurlar. Birarabam; tüketicilere birden çok tasarruf planı sunar. Bu organizasyona dahil olanlar; bütçelerine en uygun olanı seçerek sürece dahil olabilirler. Ayrıca, diledikleri takdirde Birarabam müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak süreç hakkında daha çok bilgi edinebilirler.

faizsiz-araba-almak

Birarabam’ı özel kılan çok sayıda detay bulunuyor. Her şeyden önce, tüketicilerin peşinat ödemelerinin zorunlu olmadığını söylemek gerekir. Yalnızca isteyenler peşinat ödeyebilirler. Bunun yanı sıra, ara veya ek ödeme yapma zorunluluğu da bulunmaz. Birarabam; bilhassa faizsiz araba alma amacı taşıyanlar için en uygun seçenektir. Birçok kişi; faizin merkezinde olduğu işlemlere dahil olmak istemez. Birarabam; tüketicilerin geri ödemelerini hesaplarken işin içerisine faizi dahil etmez. Bu durum; faiz konusunda hassasiyeti olanlar için en uygun seçenektir. Ayrıca, tüketiciler; faizli kredi aldıkları durumlara göre daha az para öderler. Ödeme konusunda en avantajlı seçenekleri kesinlikle Birarabam sunar. Birarabam faizsiz araç finansmanı hakkında daha çok bilgi almak isteyenler; Birarabam’ın iletişim numaralarını arayabilirler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!