USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.076,41

Fast Web Mali Analiz Pro Nasıl Kullanılır?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fast web mali analiz pro, şirketlerin mali analizlerini internet üzerinden yapabilme fırsatı sunan bir program olarak bilinir. Fastweb, Şirketlerin gelir tablosu incelemesini yaparak geleceğe yönelik kar tahminlerini yaparak o şirkete ait hisse senetlerinin değerleri hakkında yorum yapabilme imkânı sunar.  

Mali analiz alanında çalışmalar yapan profesyonel ve amatör her kişiye detaylı bir analiz yapma imkânı sunan fast web mali analiz pro işlerinizi kolaylaştırarak size yardımcı olur. Geleceğe yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, şirketler hakkında anlık haberlere ulaşma imkânı sağlayarak bilgi sahibi olmayı kolaylaştırır. 

Fastweb mali analiz pro sayesinde gerçekleşen bu anlık haberler geleceğe yönelik analizler yapan yatırımcıların yatırımlarını şekillendirerek yatırımların emin adımlarla gerçekleşmesini sağlar. Böylelikle yatırımcılar yatırımlarını aldıkları anlık haberleri göz önünde bulundurarak hedeflerini ve yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştirir.

Gerçek yatırımcılara, geleceğine birikim yapmak isteyen uzun vadeli yatırımcılara kusursuz bir alt yapı imkânı sunmaktadır. Bu kusursuz alt yapı sayesinde gelişmiş bir mali analiz programı olma özelliği taşımaktadır.

Kısa dönemli bir analiz yerine daha uzun dönemlerin (örneğin 3-5 yıllık) analizlerini yapabilirsiniz. Bu sayede yoğunlaşmanız gereken şirket ve hisseleri saptayabilme özelliğini kolaylaştırır. 

Bu program açıklanan her mali bilanço döneminde yatırımcılara odaklanılması gereken hisseleri tespit edebilme imkânı sağlayan kapsamlı bir programdır. Ayrıca geçmişe yönelik analizler yapma imkânı sunarak geleceğinizi şekillendirir.

Geçmişte bu günleri düşünerek analiz yapsaydık hisse senetleri hangi değer aralığında olurdu öngörebilir miydik sorularına cevap bulabileceğimiz simülasyonları da içermektedir.  

Fast Web Mali Analiz Pro’nun Avantajları Neler?

Fast web maliz analiz pro
Fast web maliz analiz pro

Fast web mali analiz pro programı sayesinde sahip olabileceğiniz çok yönlü avantajlar vardır. Bunlar şu şekildedir; 

 • Tüm şirketler hakkında çıkan haberlerden anlık haberdar olabilirsiniz. 
 • Açıklanan bilançolardan en güncel şekilde bilgi alarak analiz yapma fırsatı elde edebilirsiniz. 
 • Raporlama özeliği sayesinde şirketler hakkında geniş analizler yapabilme imkanı yakalabilirsiniz. 
 • Sektörel değerlendirmeler yapabilme avantajı ile hisse senetleri alım satım kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 
 • En güncel raporlar sayesinde hisse senetleri hakkında detaylı incelemeler yapabilirsiniz. 

Fast Web Mali Analiz Pro İçerdiği Analiz Çeşitleri Neler?

Fast web mali analiz| Fast Web Mali Analiz Pro Nasıl Kullanılır?

Fast web mali analiz pro, birçok analiz yapabilme fırsatı sunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; 

 • Bilanço yapısı analizi
 • Etkinlik analizi
 • Dupont analizi
 • Likidite oran analizi
 • Satış – karlılık analizi
 • Temettü performansı
 • Piyasa çarpanları analizi
 • Puan analizi
 • Değerleme analizi
 • Özet analiz
 • Karşılaştırmalı dupont analizi

Fast Web Hangi Alanlarda Analiz Yapar?

Fast web mali analiz pro hakkında bilmeniz gereken en önemli özellik tek bir analize dayalı olmadığıdır. Birden fazla analizi tek ekranda birleştirerek sizleri görüntü kirliliği ve kafa karışıklığından kurtarır. Web analiz pro sizin için bilanço yapısı analizi yapar. Bilanço analizinde sayısal değerler ve grafiklerle şirketinizin sektörde aktif ve pasif olduğu mecraları göstererek gelişiminizi ne yönde yapmanız gerektiğini söyler.

Satış ve kârlılık analizi seçeneği sayesinde ise firmanızın 12 dönemlik grafikleri karşılaştırılır. Yapılan karşılaştırma sayesinde kârlılık oranınız düşmüşse bunun nedenini kolayca öğrenme imkânı kazanırsınız. Fast web’in içerisinde barındırdığı bu ve bunun gibi onlarca analizden haberdar olmak için hemen demo sürümüne giriş yaparak size gerekli olan seçenekleri test edebilirsiniz.

fast-web-mali-analiz-pro-nasil-kullanilir

Fast Web Mali Analiz Pro Nerelerde Kullanılır?

Fast web mali analiz pro uygulamasının kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Fast web kullanımı belirli bir alanla sınırlandırılmamıştır. Bunun ile birlikte mali analiz programının en çok tercih edildiği yerler arasında ise finans ve yatırım şirketleri gelmektedir. Fast web bir grafik analiz programı olması nedeniyle içerisinde sunduğu fırsatlar bu alanlarda tercih edilme sıklığını arttırmaktadır.

Fast web pro kullanımı şirketlerin sadece bilanço ve gelir tablolarını esas almaz. Program içerisinde güncel haber ve yatırım tavsiyeleri sunmasıyla da firmanız için pusula görevi görür. Ölçek fark etmeksizin her kurum ve kuruluş için rahatça kullanılabilecek bu uygulama sizin için geleceğe açılan kapının anahtarı olacaktır.

Fast Web Mali Analiz Programı Ücretsiz mi?

Fast web mali analiz pro kullanımında farklı birçok seçenek mevcuttur. İşlerinizi kolaylaştıracak web tabanlı uygulamanın ücretlendirme konusu da oldukça merak edilmektedir. Şirketlere hizmet sunan mali analiz programı ne yazık ki ücretlidir. Fakat ücretleri şirketinizi etkilemeyecek kadar düşüktür.

Fast web analiz programı için bir kâr zarar karşılaştırması yaptığınızda bunu daha net anlayabileceksiniz. Uygulama sayesinde şirketinizin yatırım yönlerini belirleyerek ve kâr marjınızı katlama olanağı bulacaksınız. Uygulama için ödenen düşük ücrete karşılık elde edeceğiniz ciddi orandaki kârlar sayesinde mutlu olan yine siz olacaksınız!

fast-web-mali-analiz-pro-nasil-kullanilir

Fast Web Mali Analiz Pro Yorumları Neler?

Güncel dönemde uygulamaların niteliklerini belirleyen unsurlar başında yorumlar gelmektedir. Yorumları takip ederek bir uygulama veya programı kullanmadan avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenme imkânı elde edebilirsiniz. Fast web mali analiz pro kullanan birçok tüzel kişi tarafından da uygulama internet üzerinden yorumlanmıştır.

Fast web için yapılan yorumlar dikkate alındığında uygulamadan memnun olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. İnsanların yorumlarına bakıldığında sistemin kolay kullanımı sayesinde zahmetsiz işlem yaptıklarını belirtenlerin sayısı oldukça fazladır. Bunun ile birlikte yapılan analizlerin yüksek oranlarda doğru çıkması ve şirketlerinin kazancının arttığını belirtenlerin sayısı da bir hayli yüksektir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!