USD33,01
EURO36,00
JPY0,209700
RUB0,376200
GBP42,90
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.567,62
BTC58.135,22

2023 Franke Servis Ankara Şubeleri

franke-servis-ankara
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Franke servis Ankara kapsamında sık sık ihtiyaç duyulan bir hizmet alanını oluşturmaktadır. Büyükşehirlerde özellikle servis ihtiyacının çok olması  Ankara Franke servis numarası arayışlarına neden oluyor. Bu kapsamda farklı markalar göz önüne çıkabilmektedir. Bunlardan birisi de Franke olarak bulunmaktadır.

Franke Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir ya da birçok büyükşehirde hizmetlerinde bulunmaktadır. Küçük şehirlerinde bu kadar yaygın olmasa da servis kapsamında ihtiyacınız olan tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Fakat bunun için öncelikle Franke servis Ankara şubeleri ve Franka servis Ankara telefon numarasına ihtiyacınız bulunacaktır.

İşte Ankara Franke servis ve hakkında merak edilen diğer sorular!

Franke Servis Hangi İşlemleri Yapmaktadır? Franke Bayileri Hizmetleri

franke-servis-ankara

Franke servis hizmeti kapsamında birden fazla örnek verilebilmektedir. Bahsedilen bu hizmetler kapsamında aslında diğer teknik servisler ile benzerlik göstermektedir. Kendi bünyesi altında üretilmiş olan mutfak ve banyo ürünlerinin zaman içerisinde meydana gelen yıpranma ve bozulmalarını ortadan kaldırmak hedeflenir. Sadece sorun değil, önleyici kapsamda bakım da yapılabilmektedir.

Temelde davlumbazlar buzdolapları bulaşık makineleri, eyveler armatürler ocaklar gibi birçok üründe tamir gerçekleşmektedir. Çöp sistemleri mutfak içerisinde genellikle düzenleme gerektirmese de ilgilendikleri noktalardan birisidir. Mutfak sistemleri mutfak aksesuarları kapsamında daha çok franke bulaşık makinesi gibi bozulmaya meyilli beyaz eşya servisi olarak bulunmaktadır. Franke servis Ankara kapsamında teknik yetkili servisi yetkili olarak uzman anlamında işlem gerçekleşmektedir.

Franke Ankara Bayileri Nerede? Franke Servis Ankara Şubeleri

Günümüzde franke yetkili servisi Ankara alanında çok geniş bir alana yayılmıştır. Ankara Franke servisi Ümitköy franke, Çayyolu başta olmak üzere farklı şubelere ayrılmaktadır. Her bir şube arızalı fırınlar davlumbazlar ya da ocaklar fırınlar, eyveler armatürler, ankastre için servis kaydı oluşturularak gerekli işlemleri yapmaktadır. Tamir yapabilecek Ankara Franke servis şubeleri arasında:

A- Franke Servis Ankara Etimesgut Şubesi Nerede?

Firmaya ait bizzat ilgili ve bağlantılı teknik servis noktaları bulunmaktadır. Sitesi üzerinden kişiye en yakın olan servisi bulabilmek adına bir bildiri ve bilgilendirme yapmak gerekiyor. Fakat bunun dışında teknik servis görevi üstelenen farklı firmalar da bulunmaktadır. Bunlar arasında örnek olarak; MOB Teknik Servis ya da Profesyonel Teknik Servis gösterilebilir.

B- Franke Servis Ankara Çayyolu Şubesi Nerede?

Franke servis Ankara kapsamında merkez konumda yer alan teknik servis alanıdır. Firmaya direkt bağlı olan bağlantı noktalarından birisidir. Bilinmelidir ki firma hem kendi kapsamında servislere sahiptir hem de güvenilir anlamda farklı isimde servisler belirtebilmektedir.

Açık adres: Alacaatlı Mahallesi, Alacaatlı Caddesi, No:89/A. Çayyolu/ ANKARA.

franke-servis-ankara
Franke Servis Ankara Şubeleri

C- Franke Yetkili Servis Ankara Keçiören Kapsamında Var mı?

Franke firmasının bizzat adını taşıyarak hizmet veren bir servis bulunmamaktadır. Ancak firmanın sitesi üzerinden bilgilerinizi ve sorununuzu bildirdiğinizde sizlere en uyun hizmet verecek anlaşmalı firma önerilerinde bulunabilmektedir. Keza firması ile bağlantısı olmayan ancak gerekli tamirleri gerçekleştiren değişik servisler de mevcuttur.

D- Franke Servis Ankara Dikmen Şubesi Nerede?

Franke servis Ankara kapsamında Dikmen bölgesinde doğrudan bir servis alanı bulunmamaktadır. Franke markalı ürünlerinizin arızalarını gidermek istiyorsanız Bay Teknik gibi bu marka için çalışan farklı teknik servislere göz atabilirsiniz. Böylece sorunları ortadan kaldırabilir, ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Yalnız Franke firmasıyla iletişime geçmeyi unutmamak gerekir.

Franke Çağrı Merkezi Numarası Nedir? Franke Servis Ankara Telefon Numarası

franke-servis-ankara

Ankara’da yer alan Franke merkezleri ile iletişime geçmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de servislerin telefon numarası olmaktadır. Firmaya ait telefon numaraları:

  • 0 312 235 71 70
  • 0 312 239 15 13
  • 0 312 223 78 23
  • 0 312 213 15 03 ve son olarak
  • 0536 661 87 17 şeklinde bulunmaktadır.

Telefon numaraları aracılığıyla şikayet ve isteklerinizi dile getirebilir bunun dışında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda ‘ ankarafrankeservis.com’ adresi üzerinden bizzat siteden bilgilerinizi göndererek dönüş yapmalarını da beklemek mümkün. Son olarak ‘info@ankarafrankeservis.com’ adresi ulaşım sağlamak adına bir yöntemdir.

Franke Servis Ücreti Ne Kadar?

franke-servis-ankara

Franke yetkili servis Ankara Çayyolu başta olmak üzere farklı isimlerdeki teknik servisler tarafından da hizmet verilmektedir. Hizmet kapsamında kişilerin ödeyeceği bedel ise tamamen değişiklik gösterir. Genellikle sadece kontrol ve geliş için 100-200 TL arasında bir bedel alınır. Bununla birlikte buzdolabı, ankastre gibi parçalarda meblağlar daha yüksek olacaktır.

Franke Yedek Parça Her Yerde Bulunur mu?

Franke özel servis Ankara dışında bulunan teknik servislerden ya da satış noktalarında yedek parça bulmak mümkün. Yalnız bu çok yaygın bir şekilde bulunmaz. Bununla birlikte orijinal parça kapsamında sahte parçaları da almak mümkün. Bu yüzden sadece firmanın yönlendirdiği adreslerle çalışmak ve eşyalarınızı tamir ettirmek gerekecektir.

İlginizi Çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!