USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

Google Türkiye Ofisi İletişim Bilgisi Ne?

google-turkiye-ofisi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Türkiye ofisi, bazı uygulamaları bünyesinde barındıran geniş çaplı kuruluşun Türkiye’de de şirketleşmesidir. Neredeyse dünyanın her tarafında en çok kullanılan arama motorundan olan Google ve diğer birçok uygulama Google bünyesindedir.

Son zamanlarda sosyal medyaya yönelik yeni düzenleme ve yasalarla birlikte Google Türkiye ofisi kapsamında Türkiye’de de temsilci bulundurmaya karar verdi. İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve işlenen suçlarla mücadele edilmesine , sosyal medyada hakarete yönelik Türkiye’de de Google bağlantılı bir ofis, temsilcilik kuruldu.

Google Türkiye Ofisi Nerede?

Google Türkiye ofisi nerede konumlandı, nerededir diye bakıldığında İstanbul’da faaliyet gösterdiği biliniyor. Hem metropol bir şehir olmasından dolayı hem iletişim, ulaşım rahatlığı açısından İstanbul tercih edilmiştir.

google-turkiye-ofisi
Google Türkiye Ofisi

Google Türkiye’de Tekfen Tower’dadır. Açık adres olarak da İstanbul Levent, Eski Büyükdere Caddesi No: 209, Kat 9 Kapı 4, 34394 şeklinde verilebilir. Konum açısından rahat konumlanmakta olup ulaşım ve ofisi bulmak konusunda da rahattır.

Google Türkiye Ofisi Telefon Numarası Kaç?

Olası herhangi bir sorun ya da desteğe ihtiyaç duyulan her anda Google Türkiye temsilcileri ile iletişime geçilmesi gerekir. Ancak bu kapsamda Google Türkiye tarafından belirtilen veya paylaşılan herhangi bir iletişim numarası bulunmuyor.

Paylaşılabilecek Google Genel Merkez telefon numarası ise 650 253- 0000 şeklindedir. Bu numara yurt dışı ABD konumludur. Daha büyük işler için bu numara tuşlanarak gerekli destekler sağlanabilir.

Google Türkiye İş Başvuruları Nasıl?

Google gibi bir şirkette iş imkanına sahip olmak büyük bir getiridir. Bu sebepten dolayı da Türk mühendisler ve yazılımcılar tarafından bu fırsatlar merak edilmektedir. Google Careers yani Google Kariyer üzerinden Google reklamcılık ve yazılım ofislerinde uygun gerekli pozisyonları araştırabilirsiniz.

google-turkiye-ofisiGerekli yeterlilikler, donanımlar veya şartlar açıkça belirtilir. Size uygun olan pozisyona CV göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha sonra CV değerlendirilip size mail ya da farklı bir yolla geri dönüş sağlanır. Evden çalışmak fırsatı da bulabileceğiniz pozisyonlar bulunmaktadır.

Google Türkiye Ofisi Maaşları Belli Mi?

Google kapsamında çalışan Google Türkiye ofisi maaş konusunda da meraklandırmaktadır. Google yurt dışı kuruluşlu bir şirket olduğundan verilen maaş dolar üzerinden olduğu biliniyor. Google tam maaşlar hakkında net bilgiler vermeyi sevmese de çalışılan zamana yani kıdem durumuna ve gerekli donanımlara göre maaşların değiştiği biliniyor. Proje, tasarım, müdürlük, yazılım mühendisliği gibi bulunan tüm alanlara göre de maaş değişiyor.

Google Uygulamaları Neler?

google-turkiye-ofisi

Bu kadar kapsamlı ve köklü bir şirket, bünyesinde birçok farklı uygulamaları da barındırıyor. Kişilerin kullanımına sunulan bu uygulama veya özelliklerle günlük yaşantı, iş hayatı kolaylaştırma hedeflenmiştir. Google uygulamalarına bakıldığında en çok kullanılan ve en çok bilinen Google uygulamaları şunlardır:

  • Google Çeviri
  • Google Drive
  • Google Haritalar
  • Google Dokümanlar
  • Google Takvim
  • Google Hangouts
  • Google Sözlük
  • Google Keep

Bunlar dışında Google tarafından sunulan uzantılar veya özelleştirilmiş olarak Google Türkiye ofisi hizmetleri de bulunuyor. Bu uygulamalar ücretsiz olmakla birlikte kullanımı da bir o kadar basittir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!