Karo Halı Fiyatları 2022 Listesi | Kredi Hizmeti
 • ALTIN (TL/GR)
  1.165,84
  % -0,04
 • AMERIKAN DOLARI
  18,8152
  % 0,04
 • € EURO
  20,4794
  % -0,11
 • £ POUND
  23,3402
  % -0,11
 • BITCOIN/TL
  428507,570
  % -1,76
 • RIPPLE/TL
  7.63
  % -2,08
 • ETHEREUM/TL
  29546
  % -2,64
 • BIST 100
  %
Developer Mode on

Karo Halı Fiyatları 2022 Listesi

Karo Halı Fiyatları 2022 Listesi

Yeni yılda yaşam alanları yenilemek ve yüksek şıklıkta bir zemin dekorasyonuna sahip olmak isteyenler için karo halı fiyatları 2022 yılında da merak ediliyor. Her yıl dekoratif alanda trendlerin genel çoğunluğu zemin kaplama ürünleri belirlemektedir. Zira alanların büyük bir kısmını zemin oluşturur.

Dilerseniz bu konuda yaşam alanını zemine göre hazırlayabilir, ya da zeminlerinizi yaşam alanınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Her iki seçeneğin sonunda da şıklığa sahip olacaksınız.

Karolar dayanıklı bir mühendislik tasarımıyla üretilmektedir. Zaten bu özelliğiyle her yıl yüksek oranda kullanılır. Parke ürünleri de şık ve kullanışlıdır. Fakat mobilyası çok olan ya da insanların yoğun giriş çıkış yaptığı alanlarda parkeler hassas kalır. Kısa sürede çizilir ve tahrip olur. Parkelerin üzerine halıyla bir çözüm aranabilir, ancak kaymalar çoğu zaman can sıkıcı bir durum oluşturur.

Bu sebeple karo halıların daha iyi alternatif sunduğunu söylemek mümkün. Peki ama karo halı fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? işte detaylar…

karo-hali

Karo Halı M2 Fiyatı : Karo Halı Fiyatları

Karo kaplama ürünleri satılırken m2 ölçüsüyle hesaplanmaktadır. Döşenecek alanın m2’si hesaplanır ve bu doğrultuda bir ücret çıkar. Elbette kaplama ustalık fiyatı bu hesaplamaya dahil olmaz. Hizmet bedeli farklı faktörler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Karo halı m2 fiyatı değişkenlik gösteren bir yapıya sahiptir. Ücret belirlenmesinde birçok farklı faktörün olduğunu belirtmeliyiz. Ürünün kalitesi, hangi miktarda alınacağı ve modeli bunlara örnek olarak gösterebilir.

Seçimlerinizi yaparken merak ettiğiniz karo halı fiyatları 2022 oranları için ortalama bir detay belirtmek mümkün. Bu sayede alışverişleriniz öncesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Net olmamakla birlikte 50 TL ile başlayan fiyatlar kalitesine göre 300 TL’ye kadar çıkabiliyor.

ofis-karo-hali

Eğer samimi, güvenilir ve bütçe dostu fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Yeşil Parke iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir müşterilerimize kaliteli ürünleri makul fiyatlar ile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de binlerce memnun müşterilerimizin arasına katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken koleksiyonumuzdan tarzınıza en uygun ürünü seçmek ve siparişinizi oluşturmak. Sonrasında tüm süreci sizler için yönetiyoruz.

İlginizi Çekebilir : Çumra Satılık Ev ve Çumra Satılık Arsa Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli

YORUMLAR YAZ