Krediye Uygun Damızlık Hayvan Satışı | Kredi Hizmeti
 • ALTIN (TL/GR)
  1.167,77
  % 0,12
 • AMERIKAN DOLARI
  18,8120
  % 0,02
 • € EURO
  20,4576
  % -0,21
 • £ POUND
  23,3287
  % -0,17
 • BITCOIN/TL
  436131,596
  % 0,50
 • RIPPLE/TL
  7.77
  % 0,30
 • ETHEREUM/TL
  30201
  % 0,20
 • BIST 100
  %
Developer Mode on

Krediye Uygun Damızlık Hayvan Satışı

Krediye Uygun Damızlık Hayvan Satışı

Haberimizin konusu, başta sağlık, eğitim ve sigortacılık alanlarında ülkemizin ve sektörünün önder kuruluşlarından olan Kırmızı Holding’in Kırklareli Nacak köyünde faaliyetlerine devam ettiği krediye uygun damızlık hayvan çiftliği olacaktır. Agroberk küçükbaş damızlık hayvan çiftliği Ziraat bankası aracılığıyla krediye uygun damızlık hayvan alımlarında girişimcilere destek sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük damızlık hayvan üretim çiftliklerinden Agroberk; 10.000’e yakın küçükbaş damızlık hayvanın doğal gelişimini son teknoloji modern imkanlarda takip etmekte ve tek seferde yüzlerce koyun veya kuzuyu girişimcilere temin edebilmektedir.

krediye uygun damızlık hayvan

Pedigre sistemine uygun damızlık hayvan yetiştiren ender çiftliklerden olan Agroberk’ten Ziraat Bankası’nın kredi imkanıyla da küçükbaş hayvan satın alınabilmektedir. Krediye uygun damızlık hayvan alımı için girişimci ve çiftçilerimiz Ziraat bankasına başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapanlardan bazı temel şartları sağlayan girişimci veya çiftçilerimize koyun, kuzu, koç gibi küçükbaş hayvan alımlarında önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Krediye Uygun Damızlık Hayvan Satışı

Agroberk kredilere uygun damızlık hayvanları 1 saat gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirebilmektedir. 0-6 ay veya 24 aya kadar olan koyun, kuzu veya koçlara devletin sağladığı uzun vadelerle sahip olabilecek olan girişimciler aynı anda yüzlerce hayvanlık sürüyü Agroberk ile temin edebilmektedir.

Ülkemizin önemli ekonomi ve geçim damarlarından olan hayvancılık ile ilgili devletimizin teşvik ve destekleri Agroberk küçükbaş hayvan çiftliği ile daha anlamlı hale gelmekte ve girişimci ve çiftçilerimiz için önemli imkanlar sağlanmaktadır.

Sonuçta, girişimci ve çiftçilerimiz devlet destekli krediye uygun damızlık hayvanlara; koç, koyun, kuzu, Agroberk damızlık küçükbaş hayvan çiftliğinin sağladığı imkanlarla sahip olabilecektir.

YORUMLAR YAZ