USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

Liam Neeson’ın Oynayacağı Ice Road 2, Cannes’daki En Büyük Pazar Anlaşmasının Ardından Amazon İçin Hazır!

liam-neeson
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Liam Neeson henüz aksiyon sinemasını bırakmayı düşünmüyor. Neeson, her ne kadar geçmiş kariyerinde alacakaranlık bir döneme girmiş olsa da günümüzde, vücudu ona izin verdiği sürece, aksiyon filmlerinin yıldızı olmaya devam edecek gibi duruyor. Usta aktör, kısa bir süre önce Die Hard with a Vengeance’ın yazarı ve Thomas Jane’in 2004 Marvel uyarlaması The Punisher’ın yazarı/yönetmeni Jonathan Hensleigh’in Netflix aksiyon filmi The Ice Road’da rol aldı.

Amazon Prime Tarihindeki En Yüksek Bütçeli Anlaşma

Ice Road, Neeson ve Laurence Fishburne’ün şimdiye dek yaptığı en iyi işlerden biri olarak kabul ediliyor. Günümüzde ise  bu yılki Cannes Festivali’nde yapılan büyük bir anlaşma sayesinde bir devam filminin yolda olduğuna ve haklarının da Amazon’a satıldığına dair haberler gündeme geliyor.

Deadline’a göre, “Bu yılki Cannes Festivali’nde şimdiye kadar yapılan en büyük film anlaşması Ice Road 2 ile Amazon Prime arasında oldu. Anlaşmanın bedeli de yaklaşık olarak 17 milyon dolar olarak belirlendi. Yapılan anlaşma Amazon Prime’ın yer aldığı pek çok ülke için bu şekilde. Fakat Almanya, farklı bir milyon dolarlık bir anlaşma yapmayı tasarlayarak filmi Amazon harici bir platforma satmayı düşünüyor.”

liam-neeson
Liam Neeson

Ice Road 2’de İzleyiciyi Neler Bekliyor Olacak?

joblo.com tarafından yapılan haberler kapsamında Cannes ve Amazon arasındaki gelişmelerin yanı sıra Ice Road 2 filminin temasına da değinilmiş.

Ice Road 2: Road to the Sky, Mike McCann rolünde izlediğimiz Liam Neeson bu kez Nepal’de bir ölüm kalım savaşına katılmasını içeriyor. Merhum erkek kardeşinin küllerini Everest’e serpmek için yola çıkan McCann, “gökyüzüne giden yolda” bir tur otobüse ve Nepal’in paralı asker grubu ile karşıya kalır. Bu yolda masum insanların hayatını kurtarmak isteyen bak kahramanımızı ölümcül maceralar beklemektedir.

Alınan bilgiler ışığında filmin teknik detayları da yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Filmin çekimlerine 2024 yılında başlanacağı dile getiriliyor. Yapımcılığı Code Entertainment, ShivHans Picture ve Envision Media üstlenirken filmin başında da Jonathan Hensleigh bulunuyor.

Al Corley, Bart Rosenblatt ve Eugene Musso, ShivHans’tan Shivani Rawat ve Envision Media Arts’tan (EMA) Lee Nelson ve David Tish de filmin yapımcılığını üstlenen diğer isimler olarak karşımıza çıkıyor.  Ayrıca, Jonathan Dana, ShivHans’tan Julie Goldstein ve Connor Flanagan ve The Solution’dan Lisa Wilson ve Myles Nestel ile birlikte yeni filmde baş yapımcı olacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!