USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC64.226,46

Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

setcard-bakiye-sorgulama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Setcard bakiye sorgulama nasıl yapılmaktadır? Setcard 2001 yılında ülkemizde aktif olarak kullanılmaya başlandı. Her geçen yıl daha da büyüyen firma ülkemizin neredeyse tamamında yemek kartı olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bilinen birçok firmada kullanılan Setcard, yerel firmalarda da kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Peki, Setcard bakiye sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Setcard Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

setcard-bakiye-sorgulama
Setcard Bakiye Sorgulama

Akıllı kart teknolojisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda yaygınlaşmaya başladı. En çok görülen kartlar ise yemek kartları denebilir. Firmaların çalışanlarına verdiği yemek kartları hem işçi hem de işveren için oldukça avantajlıdır. Bu nedenle de gün geçtikçe Setcard kullanımı kredi kartı gibi daha da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Setcard ülkemizde hemen hemen her noktada kullanılabilmektedir. Hal böyle olunca da diğer tüm akıllı yemek kartlarında olduğu gibi bütçeyi takip edebilme, bakiye sorgulama ve öğrenme gibi çevrimiçi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Peki, Setcard bakiye sorgulama ve giriş işlemleri nasıl yapılmaktadır? İşte tüm detaylar…

Setcard Giriş İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Setcard giriş işlemleri için öncelikle bir Setcard’a sahip olmak gerekir. Ardında kartın üzerinde yer alan numara ile Setcard internet sayfası üzerinden veya mobil uygulama üzerinden sisteme erişebilirsiniz. Sisteme girdikten sonra kartınız ile ilgili tüm detaylara erişerek istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Peki, mobil uygulama üzerinden Setcard bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılmaktadır?

Mobil Uygulama ile Setcard Giriş İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

setcard-bakiye-sorgulama

Setcard işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmek için öncelikle akıllı bir telefona sahip olmanız gerekir. Ardından telefona indireceğiniz Setcard uygulaması sayesinde basit bir şekilde verilerinize erişim imkânı elde edeceksiniz. Peki, Setcard mobil uygulama nasıl indirilir? Setcard bakiye sorgulama nasıl yapılır?

  • App Store veya Google Play uygulamaları üzerinden Setcard uygulamasını indirin.
  • Ardından uygulamayı açarak sizden istenen bilgiler ile giriş işlemlerini gerçekleştirin.

1 – İnternet Aracılığıyla Setcard Bakiye Sorgulama

Setcard bakiyesini öğrenebilmenin 3 kolay yolu vardır. Bunlardan ilki internet üzerinden sorgulamadır. Setcard bakiye sorgulama internetten çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bakiye sorgulama için gerekli adımlar ise şöyledir:

  • Setcard resmi web sitesine gidin ve oturum açın.
  • Ardından sayfanın yukarısında yer alan “Online İşlemler” bölümüne tıklayın.
  • Karşınıza gelen sayfada “Bakiye Sorgulama” bölümüne tıklayın.
  • Ardından sizden istenen “16 haneli Setcard numaranızı” girin ve sorgulama işlemine devam edin.

Yukarıdaki işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde bakiye sorgulama işleminiz gerçekleşecektir. Bu sayede kartınızda ne kadar kullanım hakkı olduğunu öğrenebilir ve yemek kartıyla ödeme işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

2 – Çağrı Merkezi Aracılığıyla Bakiye Sorgulama

setcard-bakiye-sorgulama

Setcard güncel bakiye durumunu öğrenmenin bir diğer yolu ise Setcard çağrı merkezini aramaktır. 444 0 351 numaralı telefonu arayarak kartınız ile ilgili tüm işlemleri öğrenebilirsiniz. Özellikle geçmiş harcama detaylarını, bakiye öğrenme ve yükleme gibi birçok farklı konuda destek alabilirsiniz. Diğer uygulamaları kullanmak istemeyenler için çağrı merkezi ile işlem yapmak oldukça kolaydır.

3 – Setcard Mobil Giriş ile Bakiye Sorgulama

Akıllı telefonlara indirebileceğiniz Setcard mobil uygulama sayesinde de bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzun uygulama indirme bölümünden setcard uygulamasını indirmek yeterli olacaktır. Daha sonra kartınız üzerinde yer alan bilgileri girerek uygulama üzerinden Setcard bakiye sorgulama işlemini ve diğer bilgileri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Setcard Bakiye Sorgulama ve Setcard Bakiye Yükleme Yapılabiliyor mu?

Setcard sistemine giriş yaptıktan sonra kartınız ile ilgili olan tüm işlemleri online olarak yerine getirebilirsiniz. Sistemde yer alan menüde “Kartlarım” butonuna tıklayarak mevcut kartlarınız ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Böylece Setcard bakiye sorgulama ve bakiye yükleme işlemlerini kolay bir şekilde yerine getirerek yemek kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Setcard Bakiye Devreder mi?

setcard-bakiye-sorgulama

Setcard içerisinde yer alan bakiyeleriniz ilgili ay içerisinde kullanılmaz ise kalan bakiyeler bir sonraki aya devretmez. Her ay firma tarafında otomatik yenilenen bakiyeler ilgili ay içerisinde mutlaka kullanılmalıdır. Aksi takdirde kalan bakiyeleriniz kullanılmadığı takdirde işlevini yitirecektir. Bu sebeple mobil uygulama üzerinden kolaylıkla Setcard bakiye sorgulama yaparak kalan kullanımlarınızı kolayca görebilirsiniz.

Setcard Harcama Hareketleri İşlemlerine Nasıl Bakılır?

Setcard ile harcama işlemlerine internet üzerinden veya mobil uygulama üzerinden rahatça bakabilirsiniz. Setcard numaranız ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra kartlarım menüsünden kartınız tüm detaylarını öğrenebilir ve harcama hareketlerinize göz gezdirebilirsiniz. Böylece hareketlerinizi kontrol ederek ay içerisinde neler yaptığınızı gözlemleme imkânına erişebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden Setcard bakiye sorgulama işlemlerini de yerine getirerek hareketlerinizi daha detaylı gözlemleyebilirsiniz.

Setcard Geçen Yerler Nerelerdir?

setcard-bakiye-sorgulama

Setcard sahibi olan kişiler yemek kartını her yerde kullanamayabilir. Bu sebeple kartınızın kullanabileceği sektörler şu şekilde sıralanabilir.

Marketler,
Yeme-içme sektörü
Konaklama sektörü
Akaryakıt istasyonları
Tekstil sektörü
AVM (Bazı işletme ve sektörler)

Yukarıdaki sektörler kartınızın nasıl verildiği ile ilgilidir. Bu nedenle kartınıza tanımlaması yapılan yan hakları mutlaka kontrol ederek alışveriş acil nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Setcard bakiye sorgulama işlemleri ile tüm verilere erişerek kartınızın hangi alanlarda kullanılabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Setcard Bakiye Sorgulama ve Setcard Geçen Marketler Listesi

Setcard yemek kartı geçen marketlerin listesine Setcard resmi web sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki marketlerin ve diğer sektörlerin listesine erişim imkanı sunan firma, kullanıcıların tüm bilgilere erişmesi adına da birçok kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple Setcard bakiye sorgulama yaparken Setcard resmi web sitesini kullanmak oldukça faydalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!