USD32,85
EURO35,71
JPY0,215400
RUB0,381100
GBP42,56
EURO/USD1,08
BIST10.991,57
GR. ALTIN2.536,73
BTC65.382,95

Özel Ankara Yurt Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

ozel-ankara-yurt-fiyatlari
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel Ankara yurt fiyatları için yeni yıl ve değişen ekonomi ile farklılıklara gidildi. Her alanda olduğu gibi özel Ankara yurt fiyatları kapsamında da güncel zamlar gerçekleşti. Peki bu değişen yurt fiyatları neye göre belirleniyor ya da İdeal Yurtları nasıl fiyatlar tercih ediyor, bakalım…

Özel Ankara Yurt Fiyatları ve İdeal Yurtları

ozel-ankara-yurt-fiyatlari
Özel Ankara yurt Fiyatları

İdeal yurtları sizler için Ankara ve çevresinde bulunan özel Ankara yurt fiyatları konusunda farkını ortaya koymaya çalışıyor. Özellikle bu farkı en çok yurt fiyatları kapsamında öne çıkarıyor. Çünkü biliyorlar ki sizler çocuklarınız için en iyi eğitimi istiyorsunuz. İdeal Yurtları da buna istinaden Ankara yurt fiyatları seçeneklerini en iyi barınma deneyimlerine göre seçiyor.

Özel Ankara Yurt Fiyatları Nasıl?

Özel Ankara yurt fiyatları için kesin bir rakam söylemek tabi ki mümkün değil. Çünkü her yurt kendi imkanları ve verdikleri hizmetler doğrultusunda özel Ankara yurt fiyatları belirliyor. Örneğin tek kişilik bir yurt odası ile 4 kişilik bir yurt odasının fiyatının aynı olması mümkün değildir. Yurt fiyatını birçok değişken belirlemekte.

Ama eğer bir genelleme yapılacak olursa artan enflasyon ile özel Ankara yurt fiyatları da bu enflasyondan nasibini çokça alacaktır. Bunun sebebi ise Ankara’nın üniversite tercihlerinde çokça tercih edilmesi. Bu tercih sonucunda da öğrenci artışı gerçekleşir ve özel yurt talepleri artar.

İdeal Yurtları Fiyatları Neye Göre Belirliyor?

ozel-ankara-yurt-fiyatlari

İdeal Yurtları, yurt fiyatlarını 27 yıl boyunca kazandığı tecrübeleri dahilinde belirliyor. Bu tecrübeler gerek Ankara Kız Yurtları kapsamının sosyalleşmesi, güvende olması gerek ise Ankara Erkek Yurtları seçeneğinin en iyi şekilde olması yönünde. Bu güzel deneyimleri sonuna kadar sizlere yaşatmaya çalışıyorlar. Bu önemi gerek tek kişilik odaları gerekse 4 kişilik odalarında gösteriyorlar.

Özel Ankara yurt fiyatları için faktörler;

 • Oda için belirlenen kişi sayısı
 • Yurdumuzun öğrencinin üniversitesine yakınlık durumu
 • Odanın diğer özellikleri
 • Sizlere sunulan hizmet
 • İstediğiniz çalışma alanı
 • Yemek hizmeti
 • Sosyal faaliyetlere olanak sağlanması gibi konulardır.

Ankara Özel Yurt Fiyatları 2023

Özel Ankara yurt fiyatları için bu yıl %60 zam olacağı düşünülüyor. Bu derecedeki zammı dikkate alacak olursanız en sağlıklı ve ekonomik tercihi yapmak daha iyi olacaktır. Ankara’ya büyük çoğunluk ile şehir dışından öğrenci geldiği için yurtlara olan talep Ankara’da diğer şehirlere göre daha fazla olmaktadır. Bu artış hem öğrenci sayısında hem de özel Ankara yurt fiyatları için gerçekleşir.

Ankara Yurt Fiyatları 2023

İdeal Yurtları gelecek olan zamların ve öğrenci taleplerinin bilincinde. Bundan dolayıdır ki öğrencileriniz için en iyi barınma deneyimini en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışacak. Unutmayın ki gelen zamlar hem özel Ankara yurtları için hem de kyk yurtları için de geçerli olacaktır.

Tek Kişilik Özel Yurt Fiyatları

Oda tercihlerinde tek kişilikler en sevilenler. Yeni nesilden de kaynaklı olarak öğrenciler, özellikle Ankara kız yurtları seçeneklerinde tek kişilik odalar çokça tercih edilmekte. Tek kişilik odaların rahatlığı, özel alanı çok seçiliyor. Tabi ki tek kişilik odaların artıları çok fazla. Ama bununla birlikte fiyat artışı da görülmekte.

Ankara Özel Yurt Fiyatları Tek Kişilik Oda Artıları

Özel Ankara yurt fiyatları için tek kişilik oda seçenekleri çok belirleyici bir seçenek. Genelde en pahalı oda fiyatları bu odalara verilir. Bunun sebebi ise;

 • Tek kişi eve çıkmaktan ise tek kişilik odalar daha ekonomiktir
 • Tamamen kendinize ait bir alanın bulunması
 • Verdiğiniz fiyatın karşılığını almanız

Ankara Yurt Fiyatları | İdeal Yurtları

ozel-ankara-yurt-fiyatlari

İdeal Yurtları tamamen sizlere verdiği hizmet doğrultusunda fiyat belirlemeleri yapıyor. Özel Ankara yurt fiyatları seçeneklerinde ayıran fark da budur.  Öğrencilere sunulan yurtları sadece kalacak bir yer değil aynı zamanda bir ev ve sosyalleşme alanı olarak tasarlıyorlar. Sizlere sunulan yurt olanakları.

·         Ücretsiz kahvaltı seçeneği
·         Üst düzeyde hijyen temizliği
·         Odalara kart ile giriş seçeneği
·         Televizyon izleme alanları
·         Alınan deprem önlemleri ve raporları
·         Yurt giriş çıkışlarında parmak izi ile geçiş
·         Kafeterya hizmeti
·         Üst düzeyde güvenlik sistemi
·         Spor salonu ve açık hava spor alanları
·         Kültürel ve sosyal aktiviteler
·         Bahçe alanı
·         Voleybol ve basketbol alanı
·         Ring ile ulaşım hizmeti
·         Yurt içerisinde bulunan sosyal kulüpler
·         Yurt içerisinde kuaför hizmeti

Ankara Özel Yurt | İdeal Yurtları

Özel Ankara yurt fiyatları için bir göz gezdirdiğinizde fiyatların ne kadar yükseldiğini görebilir ve şaşırabilirsiniz. Zaten yüksek olan Ankara yurt fiyatları enflasyon dolayısı ile daha da artmış durumda. Sıkıntı şu ki bazı yurtlarda fiyatlar arttıkça hizmet düşmekte. Öğrenciler için yurt kalitesi bir hayli önemli. Bu bizim öğrenciler için ilk önceliğimiz.

İdeal Yurtları ile özel Ankara yurt fiyatları hakkında dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İdeal Yurtları seçmek için bazı nedenler de arayabilirsiniz. O nedenler;

 • Uzun yıllarda kazanılan tecrübeler
 • Öğrencilere yurtta ev ortamı sağlamak
 • Fiyatları en uygun miktarlarda belirlemek
 • İster 1 kişilik ister 6 kişilik odalara sahip olmak
 • Öğrenci şikayetlerini dikkate almak

 Ankara Yurt Fiyatları Erkek Öğrenciler İçin

Erkek veya kız öğrenci fark etmeksizin genelde özel Ankara yurt fiyatları aşağı yukarı aynı olmaktadır. Yukarıda belirtildiği gibi özel Ankara yurt fiyatları için belirleyici şeyler cinsiyet değil tamamen oda konforu, odada kalacak kişi sayısı veya yurt konumu gibi konulardır.

Ankara Erkek Yurtları için de Ankara’da bolca seçenek mevcut. Ama mevzu özel yurtlar olduğunda kız erkek fark etmez öğrenci güvenliği için en iyisini tercih etmekte fayda var. Bu neden ile aileler yurtlar konusunda tedirgin olabilir. İdeal yurtları da bunu dikkate alarak aileler ile istenilen durumda iletişime geçer.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!