USD32,49
EURO34,82
JPY0,211600
RUB0,346000
GBP40,68
EURO/USD1,07
BIST9.566,57
GR. ALTIN2.487,59
BTC61.478,48

OnlyFans İçerik Üreticileri Kazançları 2021 Yılı İçin Herkesi Şaşırttı!

onlyfans-icerik-ureticileri-kazanclari
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OnlyFans içerik üreticileri kazançları ve sahip oldukları miktarlar her zaman merak konusu olmuştur. Bu alan hakkında türlü türlü eleştiriler veya Twitter, İnstagram gibi sosyal medyada farklı görüşler ortaya çıkmıştır. Milyondan fazla içerik ve içerik üretimi konusunda etik ve ahlaki değerler tartışılan düşünceler arasında yer almaktadır.

Durum böyle olsa bile OnlyFans yetkilileri 2021 yılı mali kazanç tablosunu yayımladığında, OnlyFans içerik üreticileri kazançları miktar olarak çoğu kişiyi şaşırtmıştır.

OnlyFans İçerik Üreticileri Kazançları Ne Kadar?

2016 yılında Birleşik Krallıkta kurulmuş olan OnlyFans şirketinin yetkilileri 30 Kasım 2021 tarihinde yayımladıkları mali raporlarla çoğu kişiyi şaşkına uğratmıştır. Yayımlanan rapora göre OnlyFans içerik üreticileri kazançları 2021 yılında 3,9 milyar dolardır.

onlyfans-icerik-ureticileri-kazanclari
OnlyFans İçerik Üreticileri Kazançları

Bilinen bu sayıya göre şirketin, kuruluş yılından itibaren OnlyFans hesabı içerik üreticilerine toplam 8 milyar dolar ödediği de gösterilmiştir. Yetkililerin aktardıkları arasında miktarın bir önceki yıla göre %115’lik bir artış yaşadığı da yer almaktadır. Bunlara ek olarak OnlyFans brüt gelirinin 4,9 milyar net gelirinin ise %160 oranında bir artışla 932 milyon dolara çıkmış olduğu da belirtilmiştir.

OnlyFans İçerik Üreticileri Kazançları ve Kullanıcıları Büyük Oranda Arttı!

OnlyFans içerik üreticilerinin kazançları artarken içerik üreticilerinin takipçi veya aylık abonelik sayısı da her geçen gün artmaktadır. 2021 yılından beri evden çalışmak isteyenler ve OnlyFans için içerik üreticilerinin sayısı %34’lük bir artışla 2,16 milyona ulaşmıştır. Artan içerik üreticisi sayısıyla beraber %128 artış göstererek kullanıcı sayısı da 188 milyona ulaşmıştır.

OnlyFans İçerik Üreticileri Kazançları En Çok Kazanan İsimler!

onlyfans-icerik-ureticileri-kazanclariAraştırma hizmeti sunan Statista tarafından daha önceleri paylaşılan bir rapor bu konuya da açıklık getirmektedir. Çalışmada ortaya çıkan sonuçlara göre OnlyFans için içerik üreten kişiler arasında en çok para kazanan isim aylık 20 milyon dolar kazanması sebebiyle İngiliz Blac Chyna olmaktadır. İkinci sırada 11 milyon dolar ile bilinen oyuncu Bella Thorne yer almaktadır. Cardi B ise bu listede 9 milyon dolar ile üçüncü sırada yer almaktadır.

Kaynak: https://www.webtekno.com/onlyfans-icerik-ureticileri-toplam-kazanci-aciklandi-h127507.html

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!