USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC67.586,34

Bir Özel Jet Ne Yakar? Özel Uçak Kiralama Fiyatları

ozel-ucak-kiralama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel uçak kiralama ve jet kiralama sonucunda dikkat edilmesi gereken konulardan birisi yakıt tüketimidir. Jetlerin yakıt tüketimi normal araçlara göre değişiklik gösterir. Hava ulaşımı her ne kadar kısa sürede ulaştırma sağlasa da özellikle yakıt tüketim maliyeti açısından oldukça fazla tutacaktır. Yakıtların tüketimi bu yüzden merak edilir.

Özel Jet Ne Kadar Yakar?

Özel jetlerin yakıt tüketimi hakkında net bilgi vermek imkânsıza yakındır. Jetlerin yakıt kapasitesi ve uçuş yapacağı güzergah başlıca belirleyici unsurlardan birisidir. Bunun dışında tercih edilecek jet türü de belirleyici diğer bir unsurdur. Ortalama olarak jetler saatte 50 galon yakıt tüketir. Modeline, kalış ve iniş durumlarına göre 600 galon yakıta kadar tüketim sağlamaları mümkündür.

ozel-ucak-kiralama
Özel Uçak Kiralama

Jet Kiralama Fiyatları Yakıta Göre Belirlenir mi?

Özel uçak kiralama fiyatları belirlenirken genel itibari ile bazı unsurlar göz önünde bulundurulur. Bu unsurlardan birisi de yakıt maliyeti olacaktır. Özel jet kiralama sırasında da dikkate alınan bu durumu belirlemek için gidilecek uzaklık önemlidir. Seçilecek model kapsamında gideceğiniz ülke veya şehre bağlı olarak ortalama yakıt tüketimi saptanır ve buna bağlı olarak fiyat teklifi tarafınıza sunulur.

2022 Jet Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Jet kiralama normal uçak kiralama fiyatlarına göre daha pahalıdır. Jet uçaklar, klasik uçaklara göre motor kapasitesi ile ve uçacak kişi kapasitesi ile değişiklik gösterir. Daha hızlı hareket etmesini sağlayan motor kapasitesi aynı zamanda daha çok yakıt da tüketir. Tüm bunlar göz önüne alındığında daha yüksek maliyet ile fiyatları güncel olarak firma tarafından sunulur.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

ozel-ucak-kiralama

Özel uçak kiralama maliyeti de jetlere göre daha uygun olacaktır. Yalnız ambulans uçak kiralama durumuna göre ise durum değişecektir. Eğer hedefiniz sağlık alanında ise ambulans uçaklar kiralamalısınız. Sadece tatil ve seyahat anlamında tercih edecekseniz cebinize uygun modelleri ve fiyatlandırmaları bulabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Firmaları Hangileri?

Günümüzde birçok firma tarafından özel uçak kiralama hizmeti aktif olarak sunulmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere farklı şehirlerden alınan yolcular istenen noktaya ulaştırılması hedeflenir. Eğer bu konuda ihtiyacınız olan bir firma arayışındaysanız ViraJet ile iletişime geçebilirsiniz! Kısa sürede tatil planlaması, geniş yolcu kapasitesi ve değişik modelleri ile dünyanın her yerine uçabilirsiniz.

 

Kaynak: https://modaozeti.com/ozel-ucak-kiralama/

İlginizi Çekebilir: Jant Tamiri Fiyatları 2022 : Güncel Fiyat Listesi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!