USD32,75
EURO35,49
JPY0,204300
RUB0,373200
GBP41,99
EURO/USD1,08
BIST10.864,08
GR. ALTIN2.489,96
BTC57.461,76

Taksitle Araba Alma Fırsatı, Taksitle Araç Finansmanı

taksitle-araba
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Taksitle araba almak günümüzde birçok kişinin hayalidir. Taksitle araba özellikle son yıllarda hem küresel otomotiv sektöründe hem de yurt içinde yaşanan sorunlara bağlı olarak artan fiyatlar karşısında önemli bir seçenek sunuyor. Araç finansmanı modeliyle Birevim sayesinde birçok vatandaşın hayalini kurduğu araca uygun taksit ve finansman seçenekleriyle araç sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Araç sahibi olmak isteyenler için en uygun finansman planlarını hayata geçiren Birevim, Kişiye Özel Araç Finansmanı ve Birlikte Araç Finansmanı modellerini sunmaktadır. Borca dayalı finansal hizmetlerin dışında, faiz olamadan Türkiye şartlarında en uygun şekilde finansman planı sunulmaktadır.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

BDDK lisansına sahip Birevim tarafından araç sahibi olmak isteyen her vatandaş için uygun tasarruf finansmanı seçenekleri sunulmaktadır. Bankalardan ödenmesi zor yüksek faizli veya kâr payına sahip krediler yerine, Birevim tasarruf planlarından yararlanarak dilediğiniz aracı en uygun şekilde satın alma imkanından yararlanmanız mümkündür.

taksitle-araba
Taksitle Araba Alma Fırsatı

Tasarruf finansman yöntem Türkiye dışında Avrupa’da da birçok ülkede aktif olarak uygulanmaktadır. Sisteme dahil olan kişilerin birbirlerini güvenli bir çatı altında finanse ederek herkesin araba veya ev sahibi olması için uygun finansman yöntemini sağlamaktadır. Taksitle araba almak için vatandaşların ihtiyaç duyacakları finansman Birevim finansman yöntemi ile sağlanır.

Birevim Araç Finansmanı Seçenekleri Neler?

Araç finansmanı kapsamında birçok farklı finansman modelini sunan Birevim, Birlikte Araç Finansmanı ve Kişiye Özel Araç Finansmanı modelleri sunmaktadır. Arıca Ticari Araç Finansmanı ve peşinatlı, peşinatsız tasarruf yöntemleri de bulunmaktadır.

taksitle-araba

Birlikte Araç Finansmanı ile yapılacak sıra tespitine göre en uygun taksitlerle ve faizsiz, kredisiz bir şekilde araç sahibi olma fırsatı sağlanmaktadır. Finansman teslim tarihi noter huzurunda yapılacak sıra tespitine göre belirlenmektedir. Bu sayede uzun süre beklemek zorunda kalmadan hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Taksitle araç finansmanı seçenekleri arasında Kişiye Özel Araç Finansman modeli de yaygın olarak tercih edilmektedir. Tamamen bireysel koşullar çerçevesinde size en uygun araç finansmanı bu model ile sağlanmaktadır. Bu planda taksit tarihi ve teslimat tarihini kendiniz belirleyerek finansman ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Birevim Taksitle Araç Sahibi Olma Fırsatı!

Taksitli, faizsiz ve kredisiz olarak araç finansmanı kullanmak isteyenler için en uygun tasarruf planları sunulmaktadır. Birevim ayrıcalıklarından yararlanarak araç sahibi olmak isteyen vatandaşların güvenli bir tasarruf yöntemi ile finansman kullanması sağlanmaktadır.

taksitle-araba

Satın almak istediğiniz aracı belirledikten sonra bütçenize uygun finansman modelin ve diğer unsurları belirleyerek Birevim araç finansman ayrıcalıklarını tercih etmeniz mümkündür. Araç finansmanı arayışında olanların güvenle aradıkları finansmana ulaşmalarını sağlayan sistem sayesinde Türkiye’de birçok kişinin otomobil sahibi olması destekleniyor. Taksitli ve faizsiz araç sahibi olmak isteyenler için en uygun seçenekler Birevim tasarruf finansmanı modelleriyle mümkün hale gelmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!