USD33,04
EURO35,99
JPY0,210000
RUB0,375900
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.561,03
BTC57.599,94

Ankara Jant Boyama Fiyatları 2022

ankara-jant-boyama-fiyatlari-2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara jant boyama fiyatları 2022 yılında diğer yıllara göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak genel olarak uygun maliyetler ve fiyat aralığında jant boyattırabilmeniz mümkün. Ankara ilinde sizlere sunulmakta olan bu hizmet, daha yeni görünen jantlara sahip olmanıza olanak sağlarken aynı zamanda araç jantlarındaki kusurların da ortadan kaldırılmasına imkan sağlıyor.

Ankara jant boyama fiyatları 2022 belirlenirken birçok faktöre dikkat ediliyor. Bu nedenle alacağınız jant boyama hizmeti, tercih edeceğiniz farklı hizmet seçenekleri doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.

Ancak genel olarak bakıldığında yeni bir jant almak yerine jant boyama işlemi, jant tamiri işlemine göre çok daha uygun maliyetli bir hale geliyor. Bu sebeple de ülkemizin genelinde ve Ankara ilinde de jant boyama hizmeti tercih ediliyor.

Ankara Jant Boyama Fiyatları 2022 Nasıl Belirlenir?

Ankara jant boyama fiyatları 2022 yılında birçok faktör doğrultusunda şekilleniyor. Her hizmette olduğu gibi bu hizmetin de fiyatları diğer yıllara göre değişiklik gösterebiliyor. Jant boyama fiyatları belirlenirken dikkate alınan ve fiyatların değişiklik göstermesine sebep olan faktörler genel olarak şu şekilde;

  1. Jant Rengi

Ankara jant boyama fiyatları 2022 yılında belirlenirken öncelik olarak jantın hani renk olduğuna dikkat edilir. Jantların rengine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle tercih edilen renk ve jantın sahip olduğu renk oldukça önemlidir. Örneğin krom jant boyama fiyatları daha uygun maliyetli olabilirken mat siyah ve mat yeşil gibi jant renklerinde boyama işleminin fiyatları yükselebilmektedir. Bu nedenle jantlarınızı boyattırmadan önce firmadan jant rengine göre fiyat almayı unutmayınız.

ankara-jant-boyama-fiyatlari-2022

  1. Jant Boyutu

Her jantın boyutu aynı değildir. Bu sebeple boyama işleminin de fiyatlarının her jantta aynı olması mümkün olmamaktadır. Jantın boyu, genişliği ve inç bazında ölçülmesi doğrultusunda fiyat verilebilir. Örneğin 19 inç jantların fiyatları daha uygun maliyetli olabilirken 22 inç veya daha büyük jantlarda bu fiyat artış göstermektedir.

ankara-jant-boyama-fiyatlari-2022

  1. Boyanacak Jant Adedi

Kaç adet jantın boyanacağı da Ankara jant boyama fiyatları 2022 belirlenirken oldukça önemlidir. Tek jant boyanması durumunda fiyatlar genellikle sabit tutulur. Ancak 4 adet jantın toplu bir şekilde boyanması durumunda çeşitli kampanyalardan faydalanabilmek ve daha uygun maliyetler karşılığında jantlarınızı boyatabilmeniz mümkündür.

ankara-jant-boyama-fiyatlari-2022Jant boyama fiyatları genel olarak yukarıdaki faktörler doğrultusunda belirlenmektedir. Ancak DR. Jant Hastanesi’ni tercih ederek her koşulda uygun maliyetler karşılığında hizmet alabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı jant boyama hizmeti için drjantboya.com web sayfasını ziyaret ederek hizmet alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ankara Jant Kumlama Boyama Fiyatları

Ankara jant boyama fiyatları 2022 hizmetinin yanı sıra araç sahipleri tarafından kumlama işleminin de fiyatları merak edilebilmektedir. Kumlama işlemi, jantın temizlenmesi ve üzerindeki boyanın sökülmesi için yapılan bir işlemdir. Ayrıca bu hizmet jant boyama hizmetini tercih etmeniz durumunda otomatik olarak yapılmaktadır.

Bu sebeple jant kumlama ve jant boyama fiyatları genel olarak aynı aralıklardadır. Jant boyama hizmetini tercih ederek kumlama işlemleri başta olmak üzere birçok imkan ve avantajdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama Fiyatları Ankara 2022

Ankara jant boyama fiyatları 2022 yılında geçtiğimiz yıllara göre değişiklik göstermektedir. Jant boyama hizmetinin fiyatları renk, boyut ve adete göre değişiklik gösterse de genel olarak uygun maliyetli bir hizmettir.

ankara-jant-boyama-fiyatlari-2022
Ankara Jant Boyama Fiyatları 2022

Örneğin krom jantları boyatmak için her jant için ortalama 500 ila 1000 TL arasında bir fiyat tutarıyla karşılaşmanız mümkündür. Ancak fiyatlar her firmaya göre ve şehre göre de farklılık gösterebilir. Bu nedenle hizmet almadan önce mutlaka fiyatları sormanız gerekmektedir.

Jant Boyama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Jant boyama hizmeti, genel olarak kolay bir hizmet gibi görünse de araçların dış tasarımı ve görünüşü açısından fazlasıyla önemlidir. Jantlarda meydana gelen çizik, göçük gibi problemlerin giderilmesinin yanı sıra boyanmasına ve yeni gibi görünmesine olanak sağlayan bu hizmeti tercih ederken birçok noktaya dikkat etmekte yarar vardır.

İlk olarak Ankara jant boyama fiyatları 2022 yılı karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun hizmeti tercih etmeye özen gösteriniz. Ayrıca jant boyama hizmetini profesyonel, kaliteli ve güvenilir firmalardan almanız da oldukça önemlidir. Siz de profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet için drjantboyama.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!