USD32,84
EURO35,58
JPY0,203500
RUB0,369900
GBP42,26
EURO/USD1,08
BIST10.743,30
GR. ALTIN2.503,02
BTC57.574,62

29 Nisan 2023 Ceek Coin Yorum ve Tahminleri!

ceek-coin-yorum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceek coin yorum ile ilgili yatırımcılar büyük bir araştırma içerisindedir. Kısa veya uzun vadeli kripto para almak için oluşacak fırsatlar büyük ilgi ile takip edilmektedir. Olası fiyat artışlarını ya da azalışlarını kripto borsasında doğru yorumlamak sizlere güzel kazançlar sağlayacaktır.

Ancak dikkat edilmesi gereken husus Ceek coin yorumlarının tamamı doğru değildir. Kâr elde etmek için yaptığınız yatırım sizi hüsrana uğratabilir. Yapacağınız yatırım bir kereye mahsus ise paylaşılan yorumlar ve tahminlerden daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sıkı takiple siz de bu sanal paradan güzel kârlar elde edebilirsiniz.

4 Saatlik Grafikte Ceek Coin Yorum ve Tahminleri

Anlık Ceek coin yorum tekniklerinde en çok kontrol edilen dört saatlik grafik tablosudur. Öyle ki anlık değişimler size yeni bir fırsat doğurabilir. 29 Nisan 2023 tarihli dört saatlik grafikten Ceek coin yorumuna ilişkin şunlar söylenebilir. 19 Nisan’dan itibaren düşüş trendine giren kripto para borsa gün itibariyle destek direnç noktasını kırarak yükselişe geçmiştir.

ceek-coin-yorum
Ceek Coin Yorum

Elliot dalga prensibine göre düzeltme eğilimde olan Ceek’in gün içerisinde bir miktar daha yükselmesi beklenmektedir. Günlük grafiklerde de kripto paranın hareketlerini izleyerek tahminlerinizi daha net hale getirebilirsiniz. Unutmayın ki yapılan Ceek coin yorum ve tahminleri yatırım tavsiyesi değildir.

Günlük Grafikte Ceek Coin Yorum ve Tahminleri

Günlük Ceek coin yorum ve tahminlerine bakıldığında da yüz güldürecek sonuçlar görülmektedir. Ceek coin geleceği çizilen düşen üçgen grafiğini kırmış ve mavi line da belirtildiği üzere eski desteklerini dirence çevirmiştir. Ceek coin grafik görselinde görüldüğü üzere dirençleri geçerek biraz daha yükseliş yapması beklenmektedir.

ceek-coin-yorum

Ceek coin yorumları 29 Nisan 2023 tarihinde oldukça makul seyretmektedir. 29 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında yapılan Ceek Coin yorum ve tahminlerine göre artış devam etmesi beklenmektedir. Ancak unutmayın ki bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Dalgalanan ve Düzeltme Eğilimleri ile Ceek Coin Yorum ve Tahminleri

Metaverse projesinin göz bebeği olan Ceek VR için dört saatlik grafikte Elliot dalgalanmasından bahsedilmişti. Anlaşılır ve net görebilmeniz için Ceek coin yorumundan kısaca bahsetmek gerekebilir. Dalgalanma prensibine göre yapılan incelemede kripto para düzeltmesini tamamlamış bulunmakta. Bu noktalarda bir miktar geri çekilmeler olabilir.

ceek-coin-yorum

Bahsi geçen noktalar Ceek coin yorum takipçilerin değerlendirmesi için fırsat niteliğindedir. Kripto para biriminin bu noktadan sonra yükseliş trendine başlayacağı nettir. Ayrıca direnç ve desteklerden de açık bir şekilde görünmektedir. Kesinlikle yapılan yorumlar en iyi yatırım tavsiyesi değildir.

Ceek Coin Nedir?

Gelişen VR teknolojisi birçok aktivite artık sanal ortamlara taşımıştır. Bunların içerisine dahil olan bir yenilikte Ceek coin tarafından yapılmıştır. Ceek VR müzisyen, atlet ya da diğer dijital içerik oluşturucularını metaverse evreninde bir araya getirmektedir. Bu proje tarafından VR sanal gerçeklik gözlüğünüzle evinizden dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine katılabileceksiniz.

Bahsi geçen platformun yerel tokeni Ceek coindir. Bu token, madenciliği yapılamayan bir sanal coindir. Toplam arzı 1.000.000.000 adettir. Arz adedi üzerinden kullanımda olan token sayısı ise şu anda 805.717.779 adettir. Sanal paranın şu anki piyasa değeri 1.215.872.401 TL bandında ve dolaşım arzı ise %81 civarındadır.

Ceek Token Projesinin İçeriği Nelerdir?

ceek-coin-yorum

Gelecek vadeden bu projenin amacı dünyaca ünlü sanatçıların ya da sporcuların tüm hayranlarıyla kolayca buluşmasını hedefler. Aynı zamanda verdiği konserler ya da yapılan buluşmalar sayesinde sanatçıların para kazanmasına da imkân sağlar. Proje kapsamında firma VR gözlük setlerini Ceek VR patenti ile satışınıza sunmaktadır.

Ceek coin şirketi bu proje kapsamında en büyük müzik şirketlerinden olan Universal Music ile iş birliği içerisindedir. Yapılan geniş çalışmalar neticesinde hedefleri Adele, Beyonce ve Lady GAGA gibi dünyaya mâl olmuş sanatçıları metaverse evreninde sevenleriyle buluşturmaktır. Üstelik bu çalışma ile birlikte sanatçılar hayranlarıyla değiş tokuş yapabileceği kripto paralarını mintleyebilmektedir.

Ceek VR Coin Kurucuları Kimlerdir?

İlk olarak 2018 yılında piyasa sürülen token Mary SPİO tarafından kurulmuştur. Bahsi geçen bu isim ABD hava kuvvetlerinde iletişim teknisyeni olarak çalışmaktaydı. Buradan sonra ise birden fazla çok uluslu şirkette roket ve uydu mühendisliği yaptı.

 Kariyerini daha sonrasında ise sanal platformlara çeviren SPİO Microsoft XBOX ve News Company gibi şirketlerde rehberlik hizmeti verdi. Tüm bu kariyerin devamlılığında Mary SPİO Ceek VR şirketini kurdu. Şu anda aktif olarak varlığını sürdüren Ceek coin’in temelleri bu şekilde atılmış oldu.

Ceek Coin Hangi Platformlarda İşlem Görür?

ceek-coin-yorum

Yatırımcıların sıkça tercih ettiği Ceek token, Türkiye’de en çok kullanılan Binance platformunda işlem görmemektedir. Bu nedenle Ceek madeni para satın almak isteyen gerçek zamanlı yatırımcılar gizlilik politikasına önem veren farklı kanallar aramaktadır. Genel bakış olarak Türkiye’de kullanabileceğiniz en köklü kripto para platformları şu şekildedir;

  • KuCoin
  • Paribu
  • Bitay
  • BiBox
  • BitGet
  • Hotbit
  • Bitci TR bunlardan sadece bazılarıdır. Yüzlerce farklı coin marketten Ceek coin’e erişebilirsiniz. Ancak satın alacağınız platformun güvenilirliğini mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

Ceek Coin Binance’de Listelenecek mi? Binance Üzerinde Neden Ceek Coin Yorum ve Tavsiyeleri Bulunmaktadır?

ceek-coin-yorum

Ceek coin Binance ne zaman çıkacak? İnsanlar tarafından bu soru oldukça sık sorulur hale gelmiştir. Ceek VR coin yorum sitelerinde de bahsi geçen sanal para biriminin Binance tarafında işlem görmemesi büyük tepkilere neden olmaktadır. Ancak Binance bu noktada para biriminin işlem hacmini düşük olması nedeniyle listelememektedir.

Ceek coin haberleri neden Binance de yayınlanıyor noktasında ise şöyle bir yaklaşım mevcuttur. Binance şirketi işlem görsün ya da görmesin kripto para borsasında işlem yapan müşterilerine tüm sanal paralardan haberdar olmaları adına Ceek coin yorum ve tahminlerini de yayınlamaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!