USD32,82
EURO35,68
JPY0,215100
RUB0,380700
GBP42,63
EURO/USD1,08
BIST10.991,57
GR. ALTIN2.528,60
BTC65.409,83

Hızlı Konut Kredisi Veren Bankalar 2023 Listesi

hizli-konut-kredisi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hızlı konut kredisi veren bankalar hangileridir? Konut kredisi alabilmenin şartları nelerdir? Son yıllarda yaşanan hastalık ve doğa olaylarıyla birlikte insanlarındakonut ihtiyacına olan talep artış gösterdi. Hal böyle olunca yeni konut kredisi kampanyaları insanları cezbetmeye başladı. Peki, en uygun konut kredisi veren bankalar hangileridir? En hızlı konut kredisi veren banka hangisidir?

Hızlı Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi

hizli-konut-kredisi
Hızlı Konut Kredisi

Bugün itibariyle konut kredisi faiz oranları kamu ve özel bankalarda farklı faiz oranlarıyla verilmektedir. Kredi puanı yeterli olan ve gerekli şartları sağlayan müşteriler belirlenen faiz oranlarından kredi kullanabilirler. Özellikle kamu bankalarının sunmuş olduğu uygun faiz oranları yeni ev sahibi olmak isteyenler için harika bir seçenek olmaktadır. Peki, hızlı konut kredisi veren bankalar hangileridir?

1 –  Ziraat Bankası

120 aya kadar vade imkanı tanıyan Ziraat Bankası, uygun faiz oranlarıyla kredi veriyor. Banka kredi tutarını belirlerken, satın alınacak olan konutun değerini SPK lisanslı ekspertiz firmaları aracılığıyla belirliyor. Ayrıca BDDK tarafından belirlenen azami kredi tutarlarına ve oranlarına göre de belirlenmektedir. Bankanın resmi sitesinde bulunan konut kredisi hesaplama araçlarıyla vade ve faiz oranları hesaplanmaktadır.

2 – Halkbank

hizli-konut-kredisi

Hızlı konut kredisi veren kamu bankalarından bir diğeriyse Halkbank’tır. Daha önceki yıllarda 0,64 faiz oranlarıyla konut kredisi veren banka geçtiğimiz aylarda tekrar uygun faiz oranlarıyla kredi vermeye başladı. 2020 yılında 0,64 konut kredisi hesaplama aracıyla birçok vatandaş kredi tutarlarını hesaplayabilmişti. Şimdi de 0,69 güncel faiz oranlarıyla orta gelirli vatandaşlar için konut kredisi imkanı tanıyor.

3 – Vakıfbank

Vakıfbank, “İlk Evim Konut Finansmanı” kapsamında 0,99 ve 0,69 faiz oranlarıyla konut kredisi vermektedir. Farklı faiz oranları ve kredi imkanlarıyla müşterilerine hızlı konut kredisi veren banka 0.99 ev kredisi hesaplama araçlarıyla vade ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Önceki yıllarda 0.79 konut kredisi hesaplama araçlarıyla birçok kişiye konut alma imkanı tanıyan Vakıfbank, şimdilerde de kampanyalarla müşterilerini bekliyor.

4 – Türkiye İş Bankası

hizli-konut-kredisi

Özel bankalar içerisinde yer alan İş Bankası müşterilerine özel kredi imkanlarıyla hızlı konut kredisi finansmanı sağlıyor. Bankanın belirlemiş olduğu koşulları sağlayan müşteriler kredi puanlarına göre kredi alabiliyorlar. Kamu bankalarına göre daha yüksek faiz oranlarıyla kredi veren banka, 120 aya varan vade seçenekleriyle müşterilerin gelirlerine uygun aylık taksit imkanıyla uygun koşulları müşterilerine sağlamaktadır.

5 – Garanti Bankası

Avantajlı faiz oranlarıyla 240 aya varan vade seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi olmak mümkün. Garanti BBVA müşterilerine özel faiz avantajları ve taksit imkanlarıyla hızlı konut kredisi kullanılabilir. Bununla birlikte bankanın kredi hesaplama araçları sayesinde taksit ve faiz imkanları hakkında ön bilgi edinmiş olursunuz.

6 – Akbank

Akbank, 23-65 yaş arasındaki her birey için konut kredisi başvurusu için imkan sunmaktadır. Olumsuz kredi koşullarını sağlamayan müşteriler uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabilirler. Konut kredisi için belirlenen şartları taşıyıp taşımadığınızı banka ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Koşulları sağladığınız takdirde hızlı konut kredisi için başvuru yaparak istediğiniz ev için kredi kullanabilirsiniz.

7 – Yapı Kredi

hizli-konut-kredisi

Yapı Kredi Bankası, internet şubeleri veya direk bankaya giderek kolaylıkla konut kredisine başvuru imkanı tanımaktadır. Uygun koşulları sağlayan müşterilere hızlı konut kredisi vererek, müşterilerinin hayalindeki eve kavuşmalarını sağlıyor. Kamu bankalarına göre daha farklı faiz oranlarına sahip olan Yapı Kredi Bankası, uygun vade ve taksit seçenekleri ile müşterilerini bekliyor.

8 – ING Bank

ING Bank, eşit taksitli, eşit anapara ödemeli ya da ara ödemeli kredi seçenekleriyle müşterilerine konut kredisi imkanı tanımaktadır. Hızlı konut kredisi hakkında daha detaylı bilgi için bankanın müşteri temsilcileri ile görüşerek bilgi edinebilirsiniz. Size uygun kredi ve vade seçenekleriyle konut kredisi kullanabilir ve hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

9 – Denizbank

hizli-konut-kredisi

Denizbank Mortgage kredisi 0-300 ay vade seçeneği ile müşterilerine veriliyor. Sabit faiz oranı ve taksit seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan banka, satın almak istediğiniz konutun %80’ine kadar konut kredisi kullandırıyor. Kredi hakkında daha detaylı bilgi için banka ile görüşebilir ve uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz.

10 – Türkiye Ekonomi Bankası

Hızlı konut kredisi veren bir diğer banka ise Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’dır. Müşterilerine uzun vade, düşük taksit seçenekleriyle konut alma imkanı tanıyan banka, kira öder gibi ev sahibi olmayı sağlıyor. Gelirinize uygun ödeme ve faiz oranları için banka ile görüşebilirsiniz. Böylece size uygun olan konut kredisi avantajlarından faydalanabilme imkanı bulabilirsiniz.

11 – Hızlı Konut Kredisi için QNB Finansbank

Müşterilerine 180 aya varan vade imkanıyla konut kredisi veren QNB Finansbank, sabit faiz oranı ile ödemelere kolaylık sağlıyor. Kamu bankalarına kıyasla daha yüksek faiz oranlarına sahip olan banka, hızlı konut kredisi  avantajlarıyla müşterilerine özel kampanyalar sunuyor. Ayrıca kredi notu yüksek olan müşteriler daha avantajlı faiz oranlarına sahip olabilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!