USD32,79
EURO35,51
JPY0,204000
RUB0,373300
GBP42,03
EURO/USD1,08
BIST10.872,98
GR. ALTIN2.486,67
BTC57.029,71

2022 Türkiye İş Bankası Uygulaması Giriş Problemi Büyük Endişe Yarattı!

iş-bankasi-uygulamasi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş Bankası uygulaması kullanan vatandaşlar bugün büyük bir sorunla karşı karşıya! Uygulama üzerinde yaşanan hatanın sebebi için banka tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. İş Bankası mobil uygulamasının ivedi şekilde düzeltilmesi için sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor. İşcep uygulamasında da giriş probleminin yaşanmasıyla müşteri hizmetlerinin hattı ulaşılması imkânsız hale geldi!

İş Bankası Uygulaması Girişleri Neden Kısıtlandı?

İnternet üzerinden ya da uygulama üzerinden anlık döviz işlemleri, kredi kartı işlemleri yapmak isteyenler mobil bankacılıktan çare bulamayınca şubelerin yolunu tuttu. Peki mobil uygulamaya giriş halen neden yapılamıyor?

iş-bankasi-uygulamasi
İş Bankası Uygulaması

Konuya ilişkin halkın tepkisi gündem oldu! Sıkça sorulan sorular arasında viral yapan soruya ise henüz banka tarafından bir yanıt gelmedi. Hatanın kaynağının tespit edilememiş olmasıyla birlikte müşterilerin yeni korkusu yaşanan aksaklık kaç gün sonra düzelecek oldu.

İş Bankasında Yaşanan Probleme Halkın Çözümleri İlginç Oldu!

Türkiye İş Bankası genelinde yaşanan probleme yetkililer çözüm üretemeyince işe halk el attı. İş Bankası müşterisi olmak istiyorum diyerek müşteri hizmetlerine bağlanıp sorununu dile getirenler buradan istediklerini alamayınca rotayı farklı yöne çevirdi. Müşteri temsilcileri tekrar arandı ve İş Bankası uygulaması şifre alma hattına bağlanıldı. Fakat buradan da istenilen sonuca ulaşılamadı.

Bunlarla da yetinemeyen yurdum insanı uygulamayı tamamen silmeyi denedi! Ancak tekrardan İş Bankası uygulaması indir dediklerinde aynı hatayı almaya devam ettiler. Vatandaşında konu hakkında sonuç üretememesi sinirlerin artmasına neden oldu. Şu anda gözler merakla İş Bankası tarafından yapılacak açıklamalara çevrildi. Haberler hakkında anlık bilgilendirme için takipte kalın!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!