USD33,05
EURO36,04
JPY0,209600
RUB0,376300
GBP42,96
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.568,77
BTC58.143,21

Karo Halı Fiyatları 2022 Güncel Bilgi

karo-hali-modelleri-2
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun vadede kullanıcılara büyük karlılıklar yaratan karo halı fiyatları ne kadardır? sorusu çok merak edilir. Yaygın bir kullanım alanı olsa da günümüzde hala bu zemin ürünleri hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler var. Dışarıdan bakıldığında çok şık durduğu için fiyatlarının da pahalı olduğu düşünülebilir. Bu yazıda fiyatları ve güncel oranları hakkında kapsamlı araştırma yaptık. Keyifli okumalar.

Zemin döşeme ürünleri arasında 2022 yılında sık kullanılanları laminat parke, lamine parke ve karo halı modelleridir. Kimi ihtiyacı en iyi şekilde parke modelleri karşılarken bazı taleplerde eşsiz bir alternatifi karolar oluşturuyor. Bireyler tadilata başlayacakları zaman parke ile karoların arasında kararsızlık yaşasa da burada elbette şıklık kadar fiyatlar da belirleyici oluyor. Bu sebeple 2022’de kaç TL olduğu önemli bir sorudur.

Yaşanılan yerde zemin sistemleri her zaman için önemli olmuştur. Çünkü günün büyük bir bölümünde bu kısımlara basarız. Konforlu ve kullanışlı ürünler tercih edersek bunun sağladığı avantajlardan fazlasıyla faydalanırız. Aksi halde rahatsız edici bir alan enerjisi oluşur. Ayrıca hijyen yönünden de belli seviyeyi karşılamadığı için sağlık riski de yaratır. Peki doğru zemin kaplama ürünü nedir? Doğru zemin ürünü kaliteli, şık, kullanışlı olduğu kadar makul fiyatlı olan üründür.

karo-hali-modelleri

Karo Halı Fiyatları Kaç TL?

Karo halıların üzerindeki kısma hav ismi verilmektedir. Bu hav bölümünün kalitesi aynı zamanda ürünün de kalitesini belirler. Zira ayaklar bu hav kısmı ile temas halindedir. Ayrıca alandaki toz ve kir gibi yapılar da ilk olarak bu yüzeye değer. Karo halı fiyatları kaç TL? sorusunun yanıtı biraz da bu özellikte gizlidir. İplik kalitesi ve sık dokumasıyla doğru orantılı olarak fiyatlarda artış da gözlemlenecektir.

Karo ürünleri polyamid maddesinden üretilmektedir. Bunun için sentetik bir iplik türü olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yumuşak ve sağlıklı yapısıyla en sık olarak evlerde kullanımı yaygındır. Çocuklar oyun oynarken düşse de darbeyi emdiği için rahatsız olmazlar. Günümüzde ortalama fiyatları ise 120 TL’den başlıyor ve 900 TL’lere kadar çıkabiliyor. Elbette en kaliteli olan modelleri en pahalı diyebiliriz.

Yeşil Parke mağazası üzerinde her bütçeye uygun olan bir karo halı modeli bulmak mümkün. Her biri diğerinden şık ve makul fiyatlı olanlar bile yüksek kaliteye sahip. Koleksiyonda polyamid, düz polyproplene ve desenli polyproplene olmak üzere 3 ayrı kategoride ürün bulunmaktadır. Bunların arasında tarzınıza ve bütçenize uygun olan ürünleri seçebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

karo halı| Karo Halı Fiyatları 2022 Güncel Bilgi

Karo Halı Fiyatları Pahalı mı?

Karo halı fiyatları pahalı mı? sorusuna net bir yanıt bulmak için zemin döşemede emsal modellere bakmak gerekiyor. Örnek olarak parke ürünlerini baz alabiliriz. Zira özellik yönünden çok sayıda ortaklığa sahip iki üründen bahsediyoruz. Bu kıyaslama neticesinde karo halı fiyatları bir miktar pahalı gözükmektedir. Bunun da sebebi çok uzun süreli bir kullanım olanağı veriyor olması. Eğer bir bankaya parke döşetirseniz, karoya oranla en az %50 erken yıpranma olacaktır. Ayrıca arızalı parçaların parkede değişme imkanı yoktur.

Karo halı fiyatları araştırılırken mutlaka performans oranı da göz önüne getirilmeli ki doğru bir karar verilebilsin. Günümüzde 20 metrekare bir yaşam alanını ortalama 2 ila 3 bin TL aralığında kaplatmak mümkün olabiliyor. Ancak kullanım süresi ise verilen bu paranın çok daha üzerinde oluyor. Yani uzun vadede kazanan taraf kesinlikle kullanıcılar oluyor.

50×50 Karo Halı Fiyatları

Karo halılar genel olarak 50×50 ebatlarında üretilmektedir. Bu 50×50 parçalar bir araya getirilip birleştirildiğinde alanların zemin döşemesi başarıyla gerçekleştirilmiş olunur. Diğer yandan ürünün temel özellikleri, fiyatlarının da belirlenmesindeki en büyük faktörlerden birisi. Bunların neler olduğu konusuna kısaca değinmekte fayda var:

  1. Alanın boyutu fark etmeksizin her ölçeğe kurulum sağlanabiliyor.
  2. En temel özelliği olarak antialerjik ve antistatik yapıda olmasını gösterebiliriz. Bu yönüyle yaşam alanındaki bireylerin solunum yolu hastalıklarına yakalanmalarının önüne geçilmiş olunur. Ayrıca vücutta elektrik yüklenmesine de izin vermez.
  3. Su ve lekelere karşı üst düzey dayanım gücü vardır. Birçok modelinde de nem ve rutubeti de önleyen özellik bulunur.
  4. Seste akustik yalıtımı oluşturur. Bu yönüyle ticari alanlarda sürekli olarak topuklu ayakkabı kullanılması durumunda sesi önlemektedir.
  5. Temizlik ürünleri rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ev ve ofislerde kirli alanları pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz.
  6. Son olarak yanmaz özellikte olduğunu belirtelim. Alevler, geleneksel halıları kolaylıkla tutuştururken bu halılara zarar veremez.

Tüm bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip olmak, Yeşil Parke ürünleriyle mümkün. 2022 koleksiyonu içerisinde hem geleneksel hem de modern hatları olan, şıklık kadar kaliteyi de öne çıkaran onlarca karo halı modeli var. Üstelik tüm bu ürünler her zaman için bütçeleri yormaz. Fiyatlar belirlenirken kullanıcıların zorlanmaması hedeflenir. Siparişleriniz ve merak ettiklerinizi öğrenmek için Yeşil Parke iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Şimdiden güzel bir dekorasyon süreci diliyoruz.

İlginizi Çekebilir : En Son Kara Halı Fiyatları

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!