USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.503,14

2022 Vodafone En Ucuz Tarife Hangisi?

vodafone-en-ucuz-tarife
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vodafone en ucuz tarife, telekomünikasyon hizmetini Vodafone’dan veya bu firmadan yeni abonelik almak isteyen kişilerce merak noktasıdır. Gelişen ve sürekli değişiklik gösteren sosyal medya sayesinde artık neredeyse çoğu işlem telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden halledilmektedir.

Bunlara bakıldığında en avantajlı tarife paketlerine en uyguna sahip olmak ise büyük bir önem taşımaktadır. Vodafone en ucuz tarife listesi olarak müşterilerine veya müşteri adaylarına oldukça geniş süper uyumlu seçenekler sunmaktadır.

Faturalı Hatlar İçin Vodafone En Ucuz Tarife Türleri Neler?

Faturalı telefon hatları çoğu kişiye göre daha kurtarıcı ve avantajlıdır. Bu hatlarda kullanılan tarifelerin miktarına göre ay sonunda ödeme yapılmakta olup operatörün sunduğu kampanyalardan da yararlanılabilmektedir. Vodafone faturalı tarifeler için kampanyalar haftalık ya da dönemsel olabilmektedir.

vodafone-en-ucuz-tarifeFaturalı hatlar için Vodafone en ucuz tarife listesi kısaca şu şekildedir:

  • Red 20 GB Sınırsız İletişim+ 5 GB paketi, bu tarife ise 3 ay indirimli olup içerisinde 12 ay 5 GB hediye, 20 GB+ sınırsız Whatsapp ve Messenger hakkı ile 1000 dakika ve 250 SMS hakkı sunmaktadır.
  • Red 25 GB Sınırsız Sosyal +5 GB paket, yine aynı şekilde 3 ay indirimli ve 12 ay boyunca 5 GB hediyelidir. 25 GB+ sınırsız Whatsapp, Facebook, Twitter, Spotify, İnstagram ve Messenger hakkının yanında 3 ay Netflix ve 6 ay Amazon Prime hediyedir. 2000 dakika ve 250 SMS hakkını da içinde barındırmaktadır.
  • Red 30 GB Sınırsız Video+ 5 GB paketinde de yine 12 ay 5 GB hediyeli olup 3 ay indirimlidir. Red sınırsız sosyal paketinde 30 GB +sınırsız Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter, Spotify, Whatsapp ve Messenger hakkı bulunmaktadır. 3 ay Netflix ve 6 ay Amazon Prime üyeliği hediyesi de bu tarifede bulunmakta olup 3000 dakika ve 250 SMS hakkını da kullanıcısına sunmaktadır.

Bu paketler ve daha birçoğu Vodafone en ucuz tarife listesinde bulunmaktadır. Vodafone en ucuz tarife paketi seçildikten sonra artık seçilen pakete geçilmekte olup, sunulan hizmetlerden yararlanılmaktadır. Bu paketlerle Vodafone red, Vodafone veya sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. Ödemeler kredi kartı ile de yapılabilmekte olup çeşitli ödeme yöntemleri vardır.

Faturasız Vodafone En Ucuz Tarife Paketleri Ne?

Faturasız hat ise taahhüt gerektirmemektedir. Bu hatlarda ayrı bir nokta olarak kullanım öncesi ödeme yapılmaktadır. Bu sayede de alınan paket ne ise herhangi bir aşım ya da fazla kullanım problemi yaşanmamaktadır.

vodafone-en-ucuz-tarife
Vodafone En Ucuz Tarife

Faturasız hatlara yönelik Vodafone en ucuz tarife listesi kısaca şu şekildedir:

  • Süper Kolay Paket 3, bu paket 3 GB, 750 dakika ve 250 SMS içermektedir.
  • Süper Kolay Paket 10 ise 10 GB, 750 dakika ve 250 SMS içermektedir.

Bu paketler 28 günlüktür ve tekrarlanma durumu söz konusu değildir.

Vodafone En Ucuz Tarife Arası Hat Türü Değişikliği Yapılır Mı?

vodafone-en-ucuz-tarifeFaturalı hat ve faturasız hat arasında numara taşıma gibi geçiş yapabilmek de mümkündür. Vodafone en ucuz tarife veya Vodafone hat kapsamında bir değişiklik için 0542 542 00 00 numaralı hattı arayarak veya mobil şubeye gidip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Vodafone Yanımda mobil uygulaması da internet üzerinden yeni hatta veya tarifeye taşıma işlemleri için geçerlidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!