USD33,04
EURO36,04
JPY0,209600
RUB0,376100
GBP42,93
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.564,37
BTC58.291,64

10 Adet En Şık İstikbal Koltuk Takımı Modeli!

en-sik-istikbal-koltuk-takimi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En şık İstikbal koltuk takımı koltuklarını değiştirmek isteyen, yeni evlenecek kişilerin veya farklı amaçla birçok kişinin araştırdığı konudur. Oturma odalarının gözde parçası olan koltuklar için hem şıklık hem de kalite önemli bir husustur.

Bundan dolayı da en şık İstikbal koltuk takımı araştırması sıkça yapılıyor. Kalite, konfor ve farklı modelleri bünyesinde barındırdığından dolayı koltuk takımı denildiğinde İstikbal akıllara gelmektedir.

Yeni Sezonda Evlere Renk Katacak En Şık İstikbal Koltuk Takımı Hangileri?

Koltuk takımları, kullanılacak alanda büyük parçaları oluşturan ev eşyalarıdır. Gerek oturma odası gerekse misafir odasında kullanılacak koltuk takımları görüntünün büyük kısmını oluşturmaktadır.

Kanepe koltuk oturma grubuna uygun orta sehpa, zigon sehpalarla da bütünlük kolayca sağlanabilir. İstikbal mobilyaları yemek odası, genç odası, oturma odası gibi ev alanlarının tümünde bütünü sağlayacak eşyalar sunmaktadır. Bu sayede bütünlük bozulmadan tek şekilde şıklık sağlanabiliyor.

Bu koltuk modelleri yatak odası takımları, salon oturma odası takımları, yatak odası takımı ve genç odası takımları mobilyalarıyla uyumlu dekorasyon olarak seçilebilir.

 

1-     Elite Koltuk Takımı

Ürün cinsi bakımından standart olan ancak farklı özelliklere sahip İstikbal koltuk takımıdır. Avangard tasarıma sahip iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer içermektedir. Kumaş rengi olarak elite mavi ve elite bej kullanılmıştır.

en-sik-istikbal-koltuk-takimi
En Şık İstikbal Koltuk Takımı

İkili koltuklardan biri mavi diğeri bej renginde tercih edilmiştir. İki berjerin rengi ise sitede mavi şeklinde gösterilmiştir. Ürün yapısına bakıldığında doğa dostu ve kolay silinip, temzilenebilen kumaşlar tercih edilmiştir. Yumuşak kumaş dokusu ve sünger oturum desteği de sağlanmıştır.  Temizlik açısından da kolaylık sağlaması için yüksek ayaklar tercih edilmiştir.

2-     Eyfel Koltuk Takımı

En yeni ve en şık İstikbal koltuk takımı arasında sayılabilecek Eyfel koltuk takımı modeli, modernlik açısından ön plandadır. Yüksek ayaklı, Chesterfield tasarımıyla kalitesini daha da belli etmektedir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiKiremit ve krem renk uyumu ile düğmeli/ puantiyeli yapısı ile görsel şıklık sunmaktadır. Koltuk takımının sandık olma özelliğiyle konfor ve yer alanı da sağlamaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ve kolay temizlik için tasarlanan yüksek ayaklarla evin ortamını da değiştiriyor.

3-     Rustik Koltuk Takımı

En şık İstikbal koltuk takımı modelleri kategorisinde yer alabilecek bir koltuk takımıdır. Aynı şekilde Avangard tasarıma sahiptir. Üçlü, ikili ve berjer takımından oluşan işlemeli bir yapıya sahiptir. Krem ve mor renge sahiptir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiÜrünün alt kasasında altın tonlu klapa ve şerit uygulaması ile berjerin alt kasasında yer alan altın renkli detaylarla ön plana çıkmaktadır. Berjer’ in ayaklarında yer alan varak uygulaması ile sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme tasarımına sahiptir.

Krem renkli ikili koltuk açılma özelliğine sahip olup, yatak olarak da kimi durumlarda kullanılabilmektedir.

4-     Canyon Koltuk Takımı

Modern tasarıma sahip renk uyumu açısından göze hitap edebilecek konforlu bir takımdır. Antrasit ve bej’ in göz yormayan uyumuyla tasarlanan iki üçlü koltuk ve iki berjer (3+3+B+B) şeklindedir. İki üçlü koltuk ve iki berjer’ in aksine ikili ve üçlü iki koltuk, iki berjer (3+ 2+B+B)  şeklinde de tercih edilebilir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiÜrünün ayaklarında kullanılan bakır tonlarıyla modern çizgi birleştirilerek görsel açıdan tatmin edici tasarım elde edilmiştir. Üçlü koltuk yatak olma özelliğine sahiptir bunun için de konforlu süngerler tercih edilmiştir. Yüksek ayak kullanılmasıyla birlikte temizlik açısından da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

5-     Roxy Koltuk Takımı

Renk seçeneği olan modern tasarımlı bir diğer en şık İstikbal koltuk takımı olmuştur. Koyu gri, gri, yeşil ve krem renk seçeneğine sahiptir. Evlerde kullanılabileceği gibi ofislerde de rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiİki adet üçlü koltuktan ve iki adet berjer’ den oluşan uzun ayaklı modern bir tasarımdır. Üçlü koltukları yataklıdır bu sayede oturma odasında kullanılıyorsa misafirin rahat edebileceği bir forma dönüşür. Doğayla dost sünger, temizlenebilen kumaş ve yumuşak kumaş dokusuna sahiptir.

6-     Vigo Koltuk Takımı

Chesterfield tasarımlı ofis ve oturma odaları için kullanılabilecek en şık İstikbal koltuk takımı modelleri arasında gösterilebilir. Bordo, gül kurusu ve kiremit renk alternatifi ile düğmeli görüntüsüyle kullanıldığı alana şıklık sağlayacak bir parçadır.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiBu koltuk takımı için de kolay temizlik olanağı sunan yüksek ayaklar vardır. Ek olarak kolay silinebilen kumaşlar da kullanılmıştır. Sünger oturum ve S yay ile ekstra konfor yaşama fırsatı sağlanmıştır. Yumuşak kumaş dokusu da yatak olarak kullanıldığında rahat bir uyku kalitesi sunmuştur.

7-     Serra Koltuk Takımı

Luxury tasarımlı doğru kullanıldığı şekilde kullanım alanına ferahlık sağlayabilecek iki üçlü koltuk ile iki berjer’den oluşan şık bir takımdır.  Detayları ve aksesuarları ile kendiliğinden şıklık sunan nadide koltuk takımlarından birisidir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiSırt bölümünde yer alan üç bölmeli detay ve aksesuar uygulamasının yanında kol kenarını saran metal uygulama ile de takıma bütün şıklık sağlanıyor. Detaylarda kullanılan gold rengi yumuşak geçiş ile derinlik yaratıyor. Kasa ve kol yanlarında dikey yapıda kapiton detayları ile göze hoş görüntüler sunulmaktadır.

Konfor açısından da güzel bir deneyim sunmaktadır. Çoklu yastık/ minder ve yatak olabilme kapasitesi sayesinde ilave rahatlık fırsatı da bulunmaktadır. Kumaş dokusu yumuşak ve konforludur. Kolay temizlenen kumaşlar tercih edilmiştir.

8-     Massimo Koltuk Takımı

Bir adet yataklı üçlü koltuk, bir adet üçlü ve iki berjer’ den oluşan klasik tasarımlı bir koltuk takımıdır. Koltuk sırtlarına işlenen şekillerle klasik şıklık sunmaktadır. Yeşil, koyu yeşil ve vizon’ un hoş uyumuyla kullanılacak alana rahatça uyum sağlama kapasitesi vardır.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiKoltukların yumuşak sünger desteği ve yumuşak kumaş dokusu sayesinde konforlu saatler geçirme imkanı bulunmaktadır. Kolay silinen kumaşlar ve yüksek ayaklarla birlikte temizlik kolaylığı da sağlanmıştır.

9-     Sole Deluxe Koltuk Takımı

Bahar renkleri ve ferah esintilerden ilham alınarak modern şekilde tasarlanmış en şık İstikbal koltuk takımı kategorisinde yer alır. İki üçlü koltuktan ve iki berjer’ den oluşan bordo, mavi ve pudra renk seçeneklidir.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiKoltuklar tek renk olsa da bahar esintileri minderlerde kullanılmıştır. Koltuklarda sandık özelliği buna ek olarak yatak olma kapasitesi de vardır. Bu sayede hem eşya saklanabiliyor hem de yatılı misafirler yatak olarak kullanabiliyor.

İstikbal’in koltuk takımlarında kullandığı kumaşlar aynı şekilde Sole Deluxe takım için de geçerlidir. Kolay temizlenen bez, yumuşak sünger, S yay ile ekstra konfor özelliği bulunmaktadır. Bu takım için tekli alternatif berjer fırsatı da vardır.

10-  Molde Koltuk Takımı

İki tane üçlü koltuk ve iki tane berjer’ den oluşan İskandinav tasarımlı bir İstikbal koltuk takımı olmuştur. Krem ve gül kurusunun eşsiz uyumunun yakalandığı bu takımda sade görüntü sunan bir şıklık yakalamak mümkündür.

en-sik-istikbal-koltuk-takimiBu takımın sırt kısmında yer alan kapitone ile tasarım farklılaştırılmıştır. Ek olarak berjerlerinde de son derece estetik ve farklı tasarımı kullanıcılarına sunmuştur.

Sandık ve yatak olabilme kapasitesi de en şık İstikbal koltuk takımı listesinde yer alan Molde koltuk takımında mevcuttur. Kumaş özellikleri diğer İstikbal ürünlerindeki gibi olup ilave olarak S yay ile ekstra konfor bu takımda da geçerlidir.

En Şık İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları Nasıldır?

En şık İstikbal koltuk takımı fiyatları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Takımların sahip olduğu özelliklere göre beliren fiyat skalası vardır. İstikbal koltuk takımlarının fiyatları hakkında en net bilgi İstikbal’in resmi sitesinde paylaşılmıştır. Bütçeye uygun takımlar seçilerek aile ekonomisinde tasarruf edebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!