USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC64.226,46

Twitter Kurucu Jack Dorsey : Kripto Para Dışındaki Her Şey Boş

kripto-para
Kripto Para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter kurucusu Jack Dorsey kripto para ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunmuştur. Yaşanan son olaylardan sonra fikirlerini açıkça dile getirmiş ve bu durumdan oldukça keyif almıştır. Bugünün ilk dakikasında Coin Türk Haber Sitesi’ne göre Binans SEO’sunu Do Kwon’a benzetmiş, bunun yanında kripto para dışındaki her şeyin boş olduğunu vurgulamıştır. 

Jack Dorsey : Bitcoin ve Diğerleri Hakkındaki Düşünceleri 

kripto-para
Kripto Para

Jack Dorsey tam bir Bitcoin meraklısıdır. Onun için kripto paraların hepsi, sadece Bitcoin’den ibarettir. Bitcoin ve diğerleri diye keskin bir çizgide ayırdığı endüstriyi; EHT için bile karşı duruş sergileyerek, kanıtlamaya çalışmıştır. Yaptığı tüm iddialı paylaşımlar kripto para yerine, Bitcoin kullanılması gerektiği yönünde olmuştur. Bu noktadaki söylemlerini içeren düşünceleri şu şekildedir; 

kripto-para
Kripto Para

” Gerçek anlamıyla sansüre direnen Bitcoin, nostr, tor olmak üzere üç teknoloji vardır. Bu da dünyanın genelinin sansürü önemsemediğini ve bunların çoğunun da niş konumda olduğunu gösteriyor. Kabul edilmelidir ki bu üç teknoloji, henüz kullanılabilir ya da ulaşılabilir bir konumda değil, ancak bu konuma gelecekler.” 

kripto-para
Kripto Para

  Ayrıca Jack Dorsey EHT için de şunları söylemiştir; 

” EHT, menkul kıymettir.”

Jack Dorsey : Bitcoin Geleceği ( BTK)

kripto-para
Kripto Para

2015 yılında Brian’ın yaptığı paylaşım sonrası, Bitcoin’e odaklanılması ve önem verilmesi vurgulanmıştı. Bir twittwer kullanıcısı tarafından güncel olarak yayılan bu paylaşım sonrasında Jack Dorsey, Brian’a bu konuda hak verdi. Kripto paraların son 2 günde yaşadığı şeyler normal değil ve Jack’ın bu noktadaki düşünceleri ve fikirsel saldırıları, kripto para anlamında büyük değişimlerin yasanacağına işarettir.

kripto-para
Kripto Para

Küresel olarak %70’lik dilimi Coinbase ve Binansa borsası temsil etmektedir. SEO tanımlanan haksız kazançların iadesini istemek durumunda kalırsa, bu milyon dolarlık faturalar demektir. Binansa ve Coinbase eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsa, personelde azaltma ve büyük miktarlı kripto para satmak zorunda kalacaktır. 

kripto-para
Kripto Para

ABD hukuk sisteminin yavaş ilerlemesi sebebiyle FTX duruşmaları, olaydan 1 yıl sonrasında görülmeye başlamıştır. Binansa ve Coinbase davalarının yıllarca sürebilmesi halinde belirsizlik, karmaşa ve bitmeyen yasal süreç devam edebilir. Bütün bu sebepler de kripto para yatırımcılarının risk alma durumunu köreltecek cinsten sebeplerdir. 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!