USD33,00
EURO36,03
JPY0,209800
RUB0,373800
GBP42,96
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.582,49
BTC62.896,82

Kriptocuların Yeni Gözdesi Starbase Universe Token Nedir 2021?

starbase universe token
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde birçok kripto uzmanı tarafından konuşulan Starbase Universe Token popülerleşmeye başladı. Yakın zamanda Hotbit’te listeleneceği bilinen kripto para için şimdiden birçok olumlu yorumlar yapılmaya başlandı. Temiz enerji düşüncesi ile hayata geçen projenin yakın zamanda çok daha iyi yere geleceği tahmin ediliyor.

Kripto para dünyası her geçen gün yayılmaya ve büyümeye devam ediyor. Kripto borsasına yeni projeler ve tokenler giriş yaparken birçok proje de buharlaşıp kayboluyor. Bunun en büyük nedeni ise belli bir amaç ve teknoloji üzerine kurulmamış olmalarından kaynaklanıyor. Bu da birçok yatırımcının parasının yok olmasına neden oluyor. Uzmanlar, yatırımcıların bu şekilde yok olmasını istemediklerinden yeni projelerin alt yapısını anlatmaya çaba gösteriyor.

Starbase Universe Token (SUNI) Amacı Nedir?

İşte bu projelerden bir tanesi olan SUNI amaç ve proje olarak hem uzmanlara hem de yatırımcısına güven veriyor. Starbase City’nin yerel para birimi olan bu coin kripto dünyasında yenilenebilir enerji kaynaklarının temsilcisi olma hedefinde ilerliyor. Dünyadaki enerji kaynaklarına dikkat çeken Starbase Universe Token mevcut kaynakları korumak için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması gerektiğine dikkat çekiyor.

starbase universe token

Yatırımcılar SUNI aldıklarında ve yatırımlarını ellerinde tuttuklarında dünyanın daha yaşanılabilir bir yer olması için destekte bulunmuş olacak. Yatırımcılar bu sayede Starbase’in temiz enerji etkinliğine katılmış olacaklar.

Temiz Enerji Neden Önemlidir?

İklim değişikliği hem dünya üzerinde hem de kullanılan enerjiler üzerinde doğrudan etki sahibidir. Bu etkiyi azaltmanın ve sürdürülebilir bir enerjiye sahip olmanın en etkili çözümü ise enerji verimliliği sağlamaktır. Kullandığımız tüm elektronik aletlerde enerji tüketimi olmaktadır. Bu tüketimi en asgari seviyeye düşürerek daha yaşanılabilir bir dünya elde edebiliriz.

Dünyadaki tüketilen enerjilerin birçoğu halen kömür, petrol ve doğalgaz gibi tükenebilir enerjilerdir. Kullanılan bu enerjiler çevre kirliliğine de sebep olmaktadır. Toprak, hava ve su bu enerji kaynaklarının neden olduğu kirlilikten etkilenerek sağlıksız hale dönüşmektedir. Ayrıca bu enerji kaynaklarının bir gün tükeneceği bilinmektedir. Bu nedenle hem yenilenebilir hem de çevreye zararı olmayan enerjilere yönelmek dünyamız için daha yerinde bir karar olacaktır.

starbase universe token

Neden Starbase Universe Token?

Hem sosyal medyada hem de basında adından söz etmeye başlayan SUNİ hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yatırımcılar bu tokenin neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyor. Yatırımcılar, SUNİ aldıklarında nasıl bir avantaj elde edeceklerini düşünüyorlar. Bu konu hakkında proje sahipleri 2 cazip fırsat sunuyor. Bu fırsatlar şunlardır.

1- Ödüllendirme Fırsatı

SUNİ token alan her yatırımcı projenin ödül fırsatından yararlanma hakkı elde etmektedir. Bu ödüllendirmeye göre her SUNİ işleminde yatırımcılar kendi mülkiyetleri miktarınca % 5 daha SUNİ elde ederler. Gerçekleşen her transferde bu ödül yatırımcılara dağıtılır.

2- Likidite Dağılımı

Havuzda yapılan her işlemde ücretlerin % 5’lik kısmı likiditeye dağıtılır. Bu işlem sayesinde SUNI yatırımcılarının işlemleri güvence altına alınmış olur. Zamanla çok daha güçlü bir likiditeye sahip olunur.

starbase universe token

Gelecekte Starbase Universe Token Ne Olacak?

Başarılı olacak kripto paralar gelecek hedefleri ile de göz doldurur. SUNİ bu konuda da kendi farkını ortaya koymayı başarıyor. Proje gelecek hedeflerinde DEFİ’yi destekleyecek ve SuniSwap adında merkezi olmayan bir değişim başlatacak.

Yatırımcıların zarar görmemesi için ve manipüleye kurban gitmemesi için defter yerine likidite havuzları kullanacak. Bu sayede fiyatların manipüle ile düşürülmesi engellenecek. Çok daha adil bir yatırım fırsatı sunan bu proje sayesinde yatırımcılar güvence altına alınmış olacak. Bunların yanı sıra Yıldız Üssü Evreni ” SUNI Clean Energy” özelliğine sahip bir NFT pazarı oluşturulacak.

Starbase Universe Token Yakılması Nedir?

starbase universe token

Her kripto parada olduğu gibi Suni Token de belirli bir miktarda piyasaya sunulmuştur. Bazı dönemlerde bu tokenler dolaşımdan çıkarılarak arz düşürülür. Arzın düşmesi mevcut fiyatı etkilemez lakin azalan arz fiyatların daha hızlı artmasında etkili rol oynar. Bu amaçla Suni Token’in % 50’si sonsuza dek yakıldı. Bu yakım sonrasında yatırımcılar daha yüksek kar elde etme fırsatı yakalamış oldu.

Suni Token Merkeziyetçi Bir Token

Bir merkeze sahip olmayan bir finans, hükümetten, şirketlerden, kişi veya gruplardan bağımsız olarak çalışır. DEFİ ise eşler arası işlemleri kullanarak daha güvenli bir işlem ortamı sunar. DEFİ’nin sunduğu bu ortam onu daha güvenilir yapmaktadır. Çünkü herkes tarafından şeffaf olarak takibi yapılabilir. Bu sayede şüpheli bir transfer olmasının önüne geçilmektedir. Yapılan transferlerde sadece gönderici ve alıcı etkilenmektedir. Genel olarak SUNI yatırımcısı etkilenmemektedir.

NFT Nedir? SUNI NFT Var mı?

NFT projeleri son dönemlerin en popüler konularından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ethereum’da benzersiz işlemler görme fırsatı sunan bu dijital varlıklar özel projeler oluşturma fırsatını yatırımcılarına sunmaktadır. Sunduğu özel projeler arasında sanat eserleri, önemli anlar, unutulmaz belirli sesler yer almaktadır.

Starbase Universe Token de NFT projelerine açık bir tokendir. Starbase Universe Gallery tarafından satışa sunulacak olan kartlar sayesinde “Enerji Kartları” alınabilecek. Satın alınacak olan bu kartların her biri yenilenebilir enerjinin kullanımıyla ilgili bir görsel sunacak.

Starbase Universe Token (SUNI) Nasıl Alınır?

Suni satın alarak yatırım yapmak isteyen yatırımcılar starbaseuniversetoken.com adresinden satın alma işlemi gerçekleştirebilir. PancakeSwap üzerinden alınabilecek olan token ilgili siteden yönlendirilmektedir. 6 Aralık’ta HotBit üzerinde listelenecek olan token yatırımcılarını bekliyor. Bitcoin nasıl alınır yazımıza göz atarak daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Artık araba falan alınacağı kalmadi herşeyin fiyatı uçtu araba almayı düşünenler için faydalı bilgiler vermssnz .

    Cevapla
Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!