USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.676,33

Akbank Faizsiz Kredi 7500 Son Tarih Nedir?

akbank-faizsiz-kredi-7500-1
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akbank faizsiz kredi 7500 TL limitiyle ihtiyaçlarınızı hoş geldin kredisi altında sıfır faiz ile sağlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Akbank faizsiz kredi 7500 başvuru yapmak istediğinizde geçen sene 5 bin TL faizsiz kredi ile sınırlıydı. İnsanlar banka olarak Akbank’ı tercih ettiklerinde faizsiz krediden nasıl yararlanacağını bilemeyebiliyor. Normal ihtiyaç kredinizi isterseniz de konut kredi ihtiyaçlarınız için kullanın, Akbank müşterilerine özel kampanyaları sunmaya devam etmektedir.

Akbank faizsiz kredi hakkı kazanmak veya faydalanmak isteyenler, sizler için hazırladığımız kılavuzu takip edebilirler. Geçtiğimiz sene Akbank faizsiz kredi 5000 TL olmakla birlikte sadece belirli tarih aralıklara özel kredi limiti 7500 TL’ye çıkmıştır.

Akbank Faizsiz Kredi Hangi Tarihte Geçerli?

Akbank faizsiz kredi 7500

Akbank, faizsiz kredi veren bankalar arasındadır ve kampanyaları her sene belirli tarih aralıklarında güncellemektedir. Akbank faizsiz kredi 7500 Tl için bankayı tercih ettiğinizde sadece belirli müşterilerinin faydalanacağını bilmek ilk başta önemlidir.

Akbank faizsiz kredi 7500 TL için kampanya koşulları 2 Ağustos ile 30 Eylül 2022 için geçerlidir. Yani Akbank faizsiz kredi son tarih 30 Eylül 2022 tarihindedir. Bu tarihler aralığında yapılan başvurular geçerli olup, daha sonra yapılan başvurular geçersiz olacaktır. Ayrıca 100 bin tL üzeri krediler için vade süresi ne kadar olduğunu bilmek istediğinizde de zaman önemli bir kavramdır.

Akbank Faizsiz Kredi 7500 TL Nasıl Alınır? Akbank Faizsiz Kredi 7500 TL Nasıl Başvuru Yapılır?

Akbank faizsiz kredi 7500

Akbank faizsiz kredi 7500 TL almak için belirli tarihler arasında daha önce Akbank’lı olmamanız gerekmektedir. Akbank hoş geldin kredisi sadece ilk defa ve uzaktan müşteri edinimi ile kabul edilen müşterilere özeldir. Bu krediden faydalanmak istediğinizde aşağıdaki işlemleri yaptığınızda kolayca krediye başvurabilirler:

 • Öncelikle Google Play ve Apple Store’den Akbank mobil uygulamasını indirin
 • Akbanklı olmak istiyorum’ seçeneğini bulun ve tıklayın
 • Ekranda çıkan adımları takip ettikten sonra 3 aşamalı kimlik doğrulamanızı yapın
 • Bir sonraki adımda kimliğiniz istenecektir, burada ön ve arka yüzlerin fotoğrafını çekip, yüklemesini yapın
 • Görüntülü arama seçeneğine tıklayın ve ardında kredi durumunuzu takip edin
 • Başvuru ekranında ‘İhtiyaç kredisi 7500 TL’ye varan yüzde 0 faizli krediye anında başvur’a tıklayın ve gerekli adımları gerçekleştirin

Burada dikkat etmeniz gereken şey, faizsiz kredi başvurusu için sadece ilk defa müşteri olanlar faydalanabilmesidir.

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Devam Ediyor Mu?

Akbank faizsiz kredi 7500
Akbank faizsiz kredi 7500

Akbank Faizsiz kredi 7500 TL için başvurmak istediğinizde sadece belirli tarihler arasında yapılması gerekmektedir. Bu tarih 2 Ağustos ile 30 Eylül 2022 olarak belirlenmiştir. Yani bu tarihlerden sonra haberiniz olduysa başvurunuz geçersiz olacaktır. O yüzden son tarih 30 Eylül 2022’ye kadar bu haktan faydalanabilir, kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Faizsiz Kredi Kimler Yararlanabilir?

Akbank faizsiz kredi 7500

 

Akbank faizsiz kredi 7500 TL almak istediğinizde banka sadece belirli müşterileri için özel olarak sunmuştur. İlk önce belirli tarihler arasında yapılan kredi veya kredi kartı başvurusu yapmanız sizin için daha doğru olacaktır. İnsanlar özellikle kredi kartı başvurusu yapmak için Akbank tercih etse de son sunduğu kampanya ile kredi özelliklerini merak ediyor.

İşte sizler için hazırladığımız Akbank faizsiz kredi 7500 TL için ön koşullar:

 • Daha önce Akbank müşterisi olmamak
 • Son başvuru tarihi 30 Eylül 2022’yi geçirmemek
 • Başvurunuzun olumlu olması için Akbank mobil, müşteri iletişim merkezi veya şubeleri tercih etmek
 • Kampanyadan sadece gerçek kişiler yararlanabilir
 • Daha önce Akbank’lı olanlar bu avantajdan yararlanamaz

Akbank Faizsiz Ne Kadar Kredi Veriyor?

Akbank faizsiz kredi 7500 TL için yararlanmak istediğinizde sadece belirli müşteriler için bu kampanyayı sağladığını bilmeniz daha doğrudur. Kampanya sadece 30 Eylük 2022 tarihine kadar yararlanacağınız ve ilk defa Akbank müşterilerine özel hazırlanmış kredi hizmetidir. Başvurularınız, kredi durumunuza ve findeks notu gibi bilgilere bağlı olabileceğinden olumlu veya olumsuz olma durumu size bağlıdır.

Akbank’ın sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler özellikle krediyi ne kadar verdiğini ve minimum ne kadar olduğunu merak ediyor. Kredi talepleriniz olumlu olduğunda 7500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkün olmaktadır. Eğer farklı kredi limiti aralığı istediğinizde minimum 1000 TL ile başlayıp 7500 TL’ye kadar faizsiz krediden 12 taksit boyunca faydalanabilirsiniz.

Unutmamanız gerekir ki kampanyadan yalnızca gerçek müşteriler faydalanmaktadır, yani işletmelerin başvuruları geçersiz olacaktır. Ayrıca Akbank kredi türü bireysel tüketici ihtiyaç kredisidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!