USD32,35
EURO34,46
JPY0,212600
RUB0,346100
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.452,20
BTC67.669,82

2022 En Ucuz Araç Sigortası Firmaları Listesi!

en-ucuz-arac-sigortasi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En ucuz araç sigortası yapan firmayı bulmak 2022 yılında oldukça önemlidir. Her yıl yaptırılan trafik sigortası yüksek tutarlarda olduğu taktirde bütçenizi olumsuz etkileyebilir. Sigorta yaptırmakta geç kalmakta idari cezalara sebebiyet verebileceği için en ucuz sigorta firmasını belirlemeniz şarttır.

Araç sigortalamada firmalar bu konuda sizlere gerekli tüm destekleri sağlayacaklardır. Fakat sağlanan her destek ücretlere yansıyacaktır. En ucuz araç sigortası yaptırmak için hem iyi hizmet sunan hem de fiyatı düşük olan firmayı seçmeniz gereklidir.

En Ucuz Araç Sigortası Arayanlara 10 Öneri!

En ucuz araç sigortası firmasını bulmak sizce de zor mu? Ne yazık ki bu konuda zorlanmanız çok olasıdır. Fazla sayıda araç sigortası yapan firmanın bulunması ve kıyasıya mücadelenin olduğu bir ortamda en uygun fiyatlısını bulma açısından işler zorlaşmaktadır.

Peki en ucuz araç sigortası nasıl bulunur? En uygun fiyatlı trafik sigortası yaptırmak için fiyatlar ve firmaların sunduğu hizmetler birlikte değerlendirilmelidir. Sebebi ise olası kaza durumlarında hizmet sunmayan firmaları tercih etmeniz sizin için ekstra masraflar çıkaracaktır. Bu noktada firmaların sunduğu hizmetler şu şekildedir;

en-ucuz-arac-sigortasi

1 – Aksigorta

En ucuz araç sigortası listesinde ilk sırada adından çok söz ettiren Aksigorta firması gelmektedir. Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir hizmet veren firma aracınıza dair sigorta işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde yerine getiriyor. En ucuz sigorta yaptırmak isteyenlerin uğrak yeri olan bu şirket uygun fiyatların yanında farklı avantajlarda sunmaktadır.

Bahsi geçen en ucuz araç sigortası yapan firma sigorta içerisinde sizlere ferdi kaza teminatı sunmaktadır. Sunulan hizmet neticesinde oluşabilecek herhangi bir kazada araç içerisinde yer alan tüm bireylerin tedavi masrafları şirket tarafından karşılanır. Yine olası bir kazada araç hareket edemeyecek durumda ise Aksigorta ücretsiz yol yardım fırsatını da sizlere sunacaktır.

Aksigorta firmasından en ucuz araç sigortası yaptırmak istiyorsanız acenteye gitmeden internet üzerinden kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası için net bir fiyat alabilmek için şirketin internet sitesinden sigorta teklifi al sekmesine tıklayın. Açılan sekme üzerinden araç bilgilerinizi doldurun ve size en özel uygun fiyatlardan yararlanın!

2 – Allianz Sigorta

En ucuz araç sigortası fiyatları 2022 yılında Allianz farkıyla karşınızda! Sigorta şirketleri arasında Allianz sunduğu bazı fırsatlarla diğer firmalardan ayrılmaktadır. Eğer aracınızla bir kaza geçirmediyseniz şirket tarafından hasarsızlık indirimine tabi tutuluyorsunuz. Bu indirim sayesinde trafik sigortasının ücretini %20 oranında daha düşük ödeyeceksiniz.

Bunun dışında firma kişisel güvenlik için gerekli sağlık sigortasını da araç sigortanızla beraber sizlere tanımlamaktadır. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda en ucuz araç sigortası firmaları arasında yer alması absürt kaçmayacaktır. Siz de hemen sigorta yaptırmak için internet sitesini ziyaret edin. Tahmini sigorta hesaplama formu doldurun ve indirimlerden yararlanarak uygun fiyata sigortanızı yaptırın!

en-ucuz-arac-sigortasi

3 – Anadolu Sigorta

Anadolu sigorta Türkiye’nin ilk yerli ulusal çapta sigorta firmasıdır. Şirket Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1 Nisan 1925’te kuruldu. Firma o günden bugüne yaptığı çalışmalarla günümüzde Türkiye’nin en büyük 2. sigorta firması olma unvanını almıştır. Şirketin bu denli büyümesindeki etmenler arasında en ucuz araba sigortası yapmasının etkisi büyüktür.

Firma tarafından trafik sigortası, poliçesi yaptırmak istiyorsanız çok şanslısınız. Anadolu sigorta uygulaması üzerinden 5 dakika içerisinde sigorta işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kısa süreli trafik sigortası sözleşmesi imkânı da sunan firma sayesinde trafik sigortasının deneyimlenme olanağı da mevcuttur.

En ucuz araç sigortası için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Şirketin herhangi bir acentesini ya da internet sitesini ziyaret edin. En ucuz trafik sigortası formu doldurun. Kişisel onaylarınızı yaparak siz de Anadolu Sigorta ailesine katılın! En ucuz araba sigortası fırsatını yakalamanın tadı çıkarın.

4 – Ankara Sigorta

En ucuz araç sigortası konusunda Ankara Sigorta neleri kapsar? Akıllara takılan sorulardan biride sigortanın neleri karşı geçerli olduğudur. Sigortanın kapsam alanın geniş olması sizin faydanıza olacaktır. Bahsi geçen konuda Ankara Sigorta şunları kapsamaktadır;

 • Çarpma ve çarpışma
 • Araç yanması
 • Olası hırsızlık olayları
 • Çeşitli gösteri ve halk hareketlerinden kaynaklı maddi hasarlar
 • Doğal afetler
 • Ferdi kaza
 • Vefat
 • Sürekli sakatlık ve bunun gibi daha birçok durumu kapsamaktadır.

Anadolu firmasında araç sigortası fiyatları 2022 yılında aracınızın sınıf ve türüne göre belirlenmektedir. Araç ile yapılan kaza sıklıkları bu noktada oldukça önemlidir. Sebebi ise şirket kendini koruma altına alabilmesi için kaza oranı yüksek olan kişilere güven duymamaktadır. Bunun ile birlikte bahsi geçen kişilere sigorta fiyatları normal fiyatlardan daha pahalıya yansımaktadır.

5 – Bereket Sigorta

Araç sigortası fiyatları 2022 yılında bu denli artmışken en ucuz araç sigortası fırsatlarına Bereket Sigorta sayesinde erişebilirsiniz! Karayolları trafik kanunu içerisinde yer alan 2918 sayılı karayolları trafik kanununda ilgili kurallara uygun olarak trafik sigortasında eksik evrakları olanlar çeşitli cezalara tabi tutulacaktır. Bu cezalardan korunmak ve olası maddi hasarlara karşı, Bereket Sigorta sizlere çevrimiçi trafik sigortası avantajı sunmaktadır.

en-ucuz-arac-sigortasi

Üstelik kazalarda araç içerisinde bulanan herkese Bereket Sigorta kişi başına maddi hasar tazminatı ödemesi de yapmaktadır. Bahsi geçen avantajlar göz önünde bulundurulduğunda firmalar arasında en ucuz araç sigortası fırsatı sunan diğer bir şirkette Bereket Sigortadır. Hemen en ucuz araç sigortası sorgulama ekranına gidin ve size özel avantajlı fiyatlara trafik sigortanızı yaptırın!

6 – Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta araçlarınızı uygun fiyatlar karşılığında oluşabilecek her türlü kazalardan korumayı kendisine hedef edinmiştir. En ucuz araba sigortası firmaları arasında yer alan şirket her probleminizde size destek sağlayabilmek için 7/24 teknik elemanlarıyla size hizmet vermektedir. Üstelik oluşan kazalarda sunduğu mobil kaza tespit tutanağıyla da hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

En ucuz araç sigortası firması Türkiye Sigorta hakkında fikirleriniz net değil ise müşteri yorumlarını okumanız yararınıza olacaktır. En ucuz trafik sigortası yorumları olarak Google üzerinden aratma yapınız. Firmadan sigorta hizmeti alan kişilerin deneyimlerini okuyun ve kararınızı doğru verdiğinizden emin olun! Araç sigortalama işlemi yapan firma hakkında olumlu yorumları gördükçe sizin de bakış açınız değişecektir.

7 – Koru Sigorta

Koru sigorta misyonu gereği müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Trafik sigortası kapsamında da bütçenize ilişkin trafik sigortası fiyatları belirleyerek yanınızda olmayı hedeflemektedir. Firma bu anlamda trafik sigortası yaptıracaklara en ucuz araç sigortası desteklerini sunmak adına özel çalışma ekibi belirlemiştir.

Belirlenen kişiler sizlere trafik sigortası nedir sorusundan tutunda araç sigortası yaptırmak için gerekli tüm evraklar ve işleyişler hakkında bilgi ya da öneriler sunmaktadır. Önerilerin neticesinde trafik sigortası tavan fiyatlardan poliçe yaptırmak yerine en ucuz araç sigortası yaptırma imkânı elde   edebilirsiniz.

8 – Mapfre Sigorta

en-ucuz-arac-sigortasi
En Ucuz Araç Sigortası

En ucuz araç sigortası yaptırmak isteyenler için diğer bir durak ise Mapfre Sigortadır. Firma trafik sigortası poliçesi yaptırmak isteyenlere bazı farklı avantajlar sunmaktadır. Sunduğu fırsatlardan bazıları şunlardır;

 • Ömür boyu yenileyebilme garantisi
 • Tüm Türkiye’de geçerli geniş kapsamlı ağı
 • Özel tıbbı danışmanlık hizmeti
 • Mapfre Sigorta bebeği gibi firma diğer şirketlere nispeten farklı ayrıcalıklar sunmaktadır.

Online trafik sigortası yapan firmadan siz de hemen trafik sigortası teklifinizi alın ve bu ayrıcalıklardan yararlanın. Trafik sigortası hasarsızlık avantajından da yararlanıp en ucuz araç sigortası yaptırın! Üstelik firma kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında oldukça titiz davranması da faydanıza olacaktır. Detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

9 – HDI Sigorta

HDI sigorta şirketi sayesinde ucuz araç sigortası yaptırırken kasko sigortasını da aradan çıkarabilirsiniz. Bilindiği üzere araçlarda trafik sigortası ve kasko zorunluluğu vardır. HDI Sigorta bu kapsamda araç sigortası yaptıranlara özel kaskoda büyük indirimler sağlamaktadır.

Firma ile iletişime geçip açık rıza onayı verip veya kimlik numarası bildirerek size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Belirlenen özel indirimler halinde araç sigorta hesaplama yaptırıp uygun fiyatlara işlemlerinizi halledebilirsiniz.

10 – Quick Sigorta

Quick Sigorta sunduğu hizmetlerle birlikte adından oldukça fazla söz ettirmektedir. Firmanın sunduğu hizmetler şu şekildedir;

 • Mobil uygulaması üzerinden 7/24 asistan hizmeti
 • Bulunduğunuz yere tek tıkla ambulans ya da çekici çağırma imkânı
 • Kaza anlarında otomatik algılama ile çekici gönderme
 • 7/24 Tıbbi destek hattı
 • Olası yaralanma ya da ölümlerde yüksek tutarlarda maddi teminat imkânı sunduğu hizmetlerden sadece bazılarıdır.

Firma saymakla bitmeyen tüm hizmetleri sizlere sunmakla kalmayıp çok uygun fiyatlarla da cebinize destek oluyor. Geç kalmadan en ucuz araç sigortası fırsatını Quick Sigorta ayrıcalığıyla yakalayın!

İlginizi Çekebilir: Halk Sigorta Hasar Dosyası Görüntüleme Nasıl Yapılır 2022?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kredi Hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!